Trwa ładowanie...

Olga Frycz gratuluje byłemu partnerowi zdobytej nagrody. Na galę poszli razem

Informacja o głośnym rozpadzie związku Olgi Frycz i Grzegorza Sobieszka obiegła media. Gwiazdy rozstały się w bardzo pokojowych stosunkach, świetnie się ze sobą dogadują i wzajemnie wspierają. Teraz razem udali się na galę KPH.
Share
Olga Frycz pogratulowała byłemu
Olga Frycz pogratulowała byłemuŹródło: Instagram.com
d1c4y6g

Olga Frycz i Grzegorz Sobieszek zdecydowali się rozejść po 3,5 latach razem. Para była zaręczona i ma prawie roczną córeczkę. O rozstaniu poinformowała nas na Instagramie aktorka. Zapewniała fanów, że oboje ciężko pracowali nad związkiem, zanim podjęli tę trudną decyzję.

ZOBACZ TEŻ: Baby boom 2019! Która gwiazda zarobi najwięcej na macierzyństwie?

W show-biznesie dobrze znane są kontrowersyjne rozstania gwiazd, w których nie raz uczestniczą osoby trzecie. Frycz i Sobieszek przyjęli inną strategię – rozeszli się w atmosferze wzajemnego szacunku. Czasami aż trudno uwierzyć, że gwiazdy nie są już razem. Ciągle ze sobą rozmawiają i wchodzą w publiczne interakcje. Ostatnio były partner Frycz skomentował jej zdjęcie.

d1c4y6g

Teraz przyszedł czas na publiczne wyjścia. Frycz i Sobieszczak wspólnie uczestniczyli w gali zorganizowanej przez organizację Kampania Przeciw Homofobii. Na uroczystości zostały rozdane tzw. Korony Równości, wyróżnienia dla osób, które są szczególnie zaangażowane w działalność na rzecz równości osób LGBT. Jednym z nominowanych był Grzegorz Sobieszek. Trener nagrodę wygrał, a Frycz nie omieszkała publicznie pogratulować byłemu narzeczonemu słowami: "Gratuluję Ci @xgriszkax tej korony".

Aktorka zrobiła to na Instagramie, wrzucając ich wspólne zdjęcie. W opisie Frycz umieściła obszerny fragment wywiadu Sobieszka, w którym mężczyzna mówi o tym, jak walczy o tolerancję w Polsce.

Pozostaje tylko pozazdrościć tak dobrych stosunków po rozstaniu.

d1c4y6g

Podziel się opinią

Share
d1c4y6g
d1c4y6g