Trwa ładowanie...
dyzytn8

Olga Frycz na wakacjach z dzieckiem. Chuda jak nigdy dotąd

Olga Frycz wybrała się na wakacje z dzieckiem na wyspę Bali, będącą częścią Indonezji. Wrzuciła zdjęcia z plaży. Musimy przyznać, że nie przypominamy sobie jej aż tak szczupłej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Olga Frycz spędza urlop w dalekiej Indonezji
Olga Frycz spędza urlop w dalekiej Indonezji (Forum)
dyzytn8

Olga Frycz potrzebuje odpocząć od obowiązków domowych i zawodowych. Wszak tym bardziej urlop jej się należy jako samotnej matce. Na wakacje poleciała z córeczką Heleną na Bali, jedną z wysp Indonezji. Stara się z dzieckiem korzystać z pogody, choć wie, że nie można zbyt długo siedzieć w upale.

"Pierwszego dnia na takich wakacjach człowiek chce się nachapać słoneczka i można ciut przesadzić, a balijskie słońce nie jest łaskawe, oj nie jest. Wiem to ja i moje plecy" - stwierdziła w poście na Instagramie. "Najważniejsze, że posmarowałam Helenę. Siedzimy pod parasolem i nie wystawiamy się jakoś specjalnie na słońce, ale promyki polują na nas na każdym kroku" - dodała.

ZOBACZ TEŻ: Wzruszony Janusz Gajos na spotkaniu autorskim

Warto zwrócić uwagę na figurę Olgi Frycz. Kilka dni temu fani zastanawiali się, dlaczego postanowiła schudnąć. Zdjęcie w stroju kąpielowym na plaży tylko potwierdza, że gubi kilogramy.

dyzytn8

Kilka tygodni temu wyszło na jaw, że jest wegetarianką. Możliwe, że to za sprawą specjalnej diety zmieniła się jej sylwetka. Stara się też dbać o odpowiednie odżywianie córki.

dyzytn8

Podziel się opinią

Share
dyzytn8
dyzytn8