ycipk-ael3iq

Oliwia Bieniuk pochwaliła się odświeżoną fryzurką. Wygląda jak mama?

Nastoletnia córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka od jakiegoś czasu jest na świeczniku. Wszystko przez to, że dorastająca dziewczyna coraz bardziej przypomina swoją mamę. A Przybylska była uwielbiana.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jarosław Bieniuk z dziećmi
Jarosław Bieniuk z dziećmi (ONS.pl)
ycipk-ael3iq

Nic więc dziwnego, że fani aktorki zmarłej w 2014 roku z zainteresowaniem obserwują poczynania Oliwii. Dziewczyna w tym roku skończy 17 lat, jest więc w wieku, gdy jej mama już próbowała swoich sił w modelingu.

#gwiazdy: Po śmierci Anny Przybylskiej Katarzyna Bujakiewicz nadal spotyka się z jej rodziną

ycipk-ael3iq

Przybylska w 1994 roku, jako 16-latka na jednym z castingów powiedziała o swoich planach na przyszłość. Już wtedy chciała być aktorką, ciągnęło ją do show-biznesu. Cel udało jej się osiągnąć. Grała w serialach, filmach, a Polacy uwielbiali ją i za talent, miłe usposobienie, i za urodę.

Tę po mamie odziedziczyła Oliwia. Chociaż dziewczyna jest też podobna do swojego ojca, to wielbiciele Przybylskiej widzą w nastolatce odbicie aktorki. Ostatnio Bieniuk pochwaliła się zdjęciem w nowej, krótszej fryzurce. Proste włosy sięgają jej do ramion, a uczesanie z przedziałkiem jest bardzo twarzowe.

Jak wam się podoba? Widzicie podobieństwo do Ani?

Oliwia Bieniuk InstaStory
Podziel się
ycipk-ael3iq
ONS.pl
Podziel się
ycipk-ael3iq
ycipk-ael3iq
ycipk-ael3iq
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-ael3iq