Trwa ładowanie...
d175k5q

Oliwia Bieniuk zachęca do pozostania w domu

W obliczu pandemii koronawirusa wiele sławnych osób zachęca swoich fanów do pozostania w domu. Robi to również córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Oliwia Bieniuk coraz bardziej przypomina swoją mamę - Annę Przybylską
Oliwia Bieniuk coraz bardziej przypomina swoją mamę - Annę Przybylską (Instagram.com)
d175k5q

Pandemia koronawirusa sprawiła, że wiele osób postanowiło trzymać się zaleceń i pozostać w domu. Sporo znanych osób pokazuje swoim fanom, jak spędzają kwarantannę, by zachęcić innych do przestrzegania jej. Podobnie zrobiła Oliwia Bieniuk, córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka.

Dziewczyna opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje siedząc na szerokim parapecie. Ma na sobie spodnie dresowe i krótki kardigan. Wygląda uroczo. "Dbajcie o swoje zdrowie" – napisała.

Oliwia nie tylko jest uderzająco podobna do swojej nieżyjącej już mamy, lecz także pragnie pójść w jej ślady. 16-latka obecnie uczy się w gdyńskim liceum w klasie o profilu teatralno-filmowym. Tę samą szkołę ukończyła jej mama.

d175k5q

Podobno nastolatka już teraz dostaje propozycje grania w filmach. Ale jej ojciec na razie je odrzuca. Nie chce, by jego córka zbyt wcześnie wkroczyła w świat show-biznesu.

Zobacz także: Koronawirus. Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

d175k5q

Podziel się opinią

Share

d175k5q

d175k5q