Trwa ładowanie...

Open'er Festival 2020: Taylor Swift odwołała wszystkie koncerty w 2020 roku. Co z festiwalem?

Taylor Swift miała być headlinerem, czyli jedną z głównych gwiazd występujących na największym festiwalu muzycznym w Polsce Open'er Festival.

Open'er Festival 2020: Taylor Swift odwołała wszystkie koncerty w 2020 roku. Co z festiwalem?Źródło: Getty Images
d2qttrx
d2qttrx

Pandemia koronawirusa zmienia świat, który znamy. Przez społeczną izolację cierpi gospodarka, branża rozrywkowa i eventowa niemal zamarła zupełnie. W obliczu zakazu imprez masowych, a nawet gromadzenia się w większych skupiskach, nie ma mowy o żadnych koncertach. Nieznana jest data zdjęcia tego obostrzenia.

Artyści po kolei odwołują swoje koncerty i światowe trasy zaplanowane na 2020 rok. Ostatnio na Twitterze zespołu Bon Jovi pojawiła się informacja, że letnia trasa kapeli nie dojdzie do skutku. Przyczyną jest oczywiście pandemia koronawirusa. Jednak zamiast przełożyć koncerty - jak robi to teraz wielu wykonawców - zespół wolał trasę całkowicie odwołać. Dlaczego? Artyści uznali, że ich fanom na pewno przyda się gotówka za zwrócony bilet.

Teraz do tego grona dołączyła Taylor Swift która nie wyruszy w ogóle w trasę w 2020 roku. To przykra wiadomość dla polskich fanów, którzy oczekiwali jej 3 lipca na lotnisku w Babich Dołach podczas Open'er Festival.

Organizatorzy festiwalu wciąż go nie odwołali, ale wszyscy muzyczni fani ze smutkiem przyznają, że to kwestia czasu. W końcu Jarocin Festiwal 2020 został odwołany, a miał odbyć się w dniach 9-11 lipca. Tegoroczna edycja festiwalu Roskilde nie odbędzie się. Obchody jubileuszu 50-lecia zostały przeniesione na przyszły rok. Odwołano także festiwal w Glastonbury, festiwal Coachella w Kalifornii przeniesiono na październik.

d2qttrx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2qttrx