Trwa ładowanie...
d34ugu6

Opiekunka Violetty Villas została skazana. Głodziła ją i zamykała w zimnym pokoju

Kłodzki sąd w najdrobniejszych szczegółach odtworzył ostatnie dni życia Violetty Villas. Już nie ma wątpliwości, że opiekunka gwiazdy znęcała się nad nią.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Elżbieta B. została skazana na 1,5 roku więzienia
Elżbieta B. została skazana na 1,5 roku więzienia (East News)
d34ugu6

Od stycznia 2009 r. do 5 grudnia 2011 r. Violetta Villas była zamknięta w swoim domu w Lewinie Kłodzkim. Wokalistka mieszkała tam z Elżbietą B., opiekunką, która wykorzystywała jej nieporadność, a także izolowała ją od rodziny. Właśnie zapadł wyrok w sprawie opiekunki. Została skazana na 1,5 roku więzienia. "Fakt" dotarł do uzasadnienia wyroku.

- Podsycała i utwierdzała w niej lęki, a w tym zwłaszcza przed służbami specjalnymi i mediami - można przeczytać.

Śledczy dotarli do szokujących informacji. Elżbieta B. miała zmuszać Violettę Villas do spożywania alkoholu, co doprowadzało do pogorszenia się jej stanu zdrowia. Opiekunka zamykała też gwiazdę w nieogrzewanym pokoju i głodziła ją.

d34ugu6

Za wszystkie wyrządzone krzywdy Elżbieta B. została skazana na karę bezwzględnego więzienia. To nie pierwszy wyrok kobiety. W 2015 r. sąd skazał ją na odsiadkę za nieudzielenie pomocy piosenkarce, gdy ta umierała.

Tabloid odnalazł Elżbietę B., która wyprowadziła się z Dolnego Śląska i aktualnie mieszka w Warszawie. O wyroku sądu dowiedziała się od dziennikarza.

- Jestem zaskoczona. Czego oni ode mnie znowu chcą. Jestem niewinna i muszę się nad tym wszystkim zastanowić - powiedziała w "Fakcie".

Od lat pojawiały się przesłanki, że Elżbieta B. źle sprawowała opiekę nad Violettą Villas. Krążyły informacje, że opiekunka izoluje gwiazdę od rodziny, aby przejąć cały majątek po śmierci diwy. Kiedy w grudniu 2011 r. Villas zmarła, sekcja zwłok wykazała, że wokalistka była poobijana i miała złamaną nogę.

d34ugu6

Podziel się opinią

Share
d34ugu6
d34ugu6