Trwa ładowanie...
d2a10sq

Opublikowano urodzinowe zdjęcie księcia Williama. Fani są... zawiedzeni

Nic tak nie rozgrzewa mediów na całym świecie, jak brytyjska rodzina królewska. Tym razem na ustach wszystkich jest książę William i Harry. A bardziej to, jaka relacja ich łączy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Książę William i książę Harry
Książę William i książę Harry (East News, Fot: East News)
d2a10sq

Niewątpliwie największym wydarzaniem tego roku były narodziny pierwszego dziecka księcia Harry'ego oraz księżnej Meghan. Odkąd młodszy brat Williama postanowił ustatkować się, nie cichną plotki o kryzysach w relacjach między księciami.

ZOBACZ TAKŻE: Meghan Markle uciekła przed Donaldem Trumpem? "Jest na urlopie macierzyńskim"

Chwilę temu donoszono o rozłamie w rodzinie królewskiej. The Royal Fundation do tej pory była prowadzona przez dwie książęce pary. Teraz Meghan i Harry postanowili iść swoją ścieżką i stworzą inną fundację. Nie uciszyło to plotek o kryzysie. To jednak nie wszystko!

d2a10sq

Tym razem chodzi o urodzinowe życzenia z okazji 37. urodzin księcia Williama. Tradycynie na oficjalnych profilach Pałacu Kensington opublikowano zdjęcie księcia.

Szybko po publikacji fotografii pojawił się komentarz dodany za pośrednictwem konta Sussex Royal. "Wszystkiego najlepszego dla księcia" - czytamy.

Nie trzeba było długo czekać na reakcje fanów. "To twój własny brat, dlaczego trzeba być tak formalnym?" - czytamy. We wcześniejszych wiadomościach doszukiwano się większych emocji. Teraz ich zdecydowanie nie ma.

Jak zauważają brytyjskie media, niektórzy fani są przekonani o tym, że coś dziwnego dzieje się w ich relacji. I z pewnością jest ona chłodniejsza niż dotychczas.

d2a10sq

Podziel się opinią

Share

d2a10sq

d2a10sq