Trwa ładowanie...
d17y3jo

Oscary 2019. Kinga Rusin już gotowa na galę

To już tradycja, że Kinga Rusin relacjonuje rozdanie Oscarów dla TVN. Jak zawsze przy takich okazjach równie dużo emocji, co sama transmisja i wywiady z gwiazdami wzbudza kreacja prezenterki. Dziennikarka buduje napięcie i publikuje stylizację z przygotowań do wielkiego wieczoru.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Kinga Rusin wygląda pięknie na czerwonym dywanie
Kinga Rusin wygląda pięknie na czerwonym dywanie (East News)
d17y3jo

Świat czeka na rozdanie najważniejszych nagród filmowych. Dziennikarze przyjechali do Los Angeles, by relacjonować wszystko, co się wydarzy na czerwonym dywanie i gali. Wśród nich Kinga Rusin. Od kilku dni robi wywiady z twórcami "Zimnej wojny", którzy walczą o trzy statuetki.

W rozmowie z naszym reporterem Kinga zdradziła, że wieczorem będzie miała na sobie prześwitującą suknię balową. Na razie nie pokazała kreacji. Póki co wrzuca do sieci zdjęcia z przygotowań. Na próbach przed galą pojawiła się w beżowej, zamszowej spódnicy, kozakach oraz białej, cienkiej bluzce w kropki.

- Od razu uprzedzam pytania😉! To nie jest moja wieczorowa kreacja😂. To tylko próba, kilka godzin przed Oskarami. Jeszcze zdążę się przebrać - napisała pod postem.

d17y3jo

Rusin narzekała, że pogoda w Los Angeles nie rozpieszcza i w nocy może być zimno. Wygląda jednak na to, że mróz jej niestraszny. Na takiej uroczystości stylizacja to podstawa.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d17y3jo

Podziel się opinią

Share
d17y3jo
d17y3jo