Trwa ładowanie...
dv2uu07

Oszustwo na księżną Meghan. Reklamowano jej wizerunkiem środki dietetyczne

Wizerunek księżnej Meghan został bezprawnie wykorzystany do reklamy środków dietetycznych. Oszustwo wyszło na jaw po interwencji fanów księżnej Sussexu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Fani księżnej Meghan mogą się... zdziwić
Fani księżnej Meghan mogą się... zdziwić (East News, Fot: East News)
dv2uu07

Zdjęcia Meghan Markle, jeszcze sprzed czasu zostania żoną księcia Harry’ego, nielegalnie pojawiły się w internecie. Pewna firma reklamująca tabletki, za pomocą których rzekomo można zrzucić wagę, użyła fotografii i zmyślonych cytatów księżnej. Prawnicy rodziny Windsorów już zainterweniowali w tej sprawie.

Jedna z fałszywych reklam głosiła hasło: "Nie jestem inna niż reszta kobiet na świecie. Moje ciało po ciąży straciło dawny kształt, ale z dietą ketogeniczną powracam do niego". Wiarygodności miała dodać informacja, że księżna Meghan przez blisko 10 lat podróżowała po świecie, szukając naturalnych składników wspomagających odchudzanie.

Od czasu zostania narzeczoną księcia Harry’ego Meghan Markle nie komentuje spraw dotyczących jej wyglądu. Nie wiadomo zatem, czy stosuje ona jakąkolwiek dietę.

To już drugi przypadek w tym roku, kiedy to księżna Sussexu pada ofiarą fałszywych ogłoszeń z jej udziałem. Rzeczniczka pałacu Buckingman zaalarmowała, aby zgłaszać przypadki wykorzystywania wizerunku członków rodziny królewskiej. Sami pracownicy pałacu również monitorują internet w poszukiwaniu fałszywych kont i wypowiedzi przypisanych księżnom Meghan i Kate.

dv2uu07

Podziel się opinią

Share
dv2uu07
dv2uu07