Trwa ładowanie...
d1vaetl

Ozzy Osbourne ciężko chory. Lekarze martwią się o jego zdrowie

Muzyk trafił do szpitala z infekcją górnych dróg oddechowych. Lekarze obawiają się, że choroba może przerodzić się w coś poważnego. Amerykańscy dziennikarze piszą, że z uwagi na prowadzony przez niego tryb życia, może tego nie przeżyć.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ozzy Osbourne
Ozzy Osbourne (East News, Fot: Invision)
d1vaetl

70-letni Osbourne zachorował na grypę, która szybko rozwinęła się w zapalenie oskrzeli. Muzyk odwołał część swojej trasy koncertowej, która miała trwać w sumie 79 dni. W oświadczeniu napisał:

- Jestem zdruzgotany tym, że muszę odwołać europejską część mojej trasy koncertowej. Mam wrażenie, że od października wszystko, czego się dotknę, zamienia się w g**.

  Instagram.com
(Instagram.com)

Pod koniec ubiegłego roku Osbourne przechodził zakażenie gronkowcem. Od tamtej pory ma coraz większe problemy ze zdrowiem.

d1vaetl

Zobacz także: Lekarze ignorowali objawy. Wszystko przez nadwagę

Jego córka Kelly opublikowała zdjęcie, na którym widać nogi Ozzy'ego leżącego na łóżku i kroplówkę. Napisała: - Mój biedny tatuś jest taki chory. Sezon grypowy.

  Instagram.com
(Instagram.com)

70-letni muzyk słynie z prowadzenia imprezowego stylu życia. Od wielu lat zażywa substancje psychoaktywne. Kilka lat temu naukowcy prowadzili nawet badania nad tym, jak to możliwe, że – choć przyjmuje bardzo duże dawki narkotyków – Osbourne nadal żyje. Jednak zażywane przez niego substancje wyniszczyły jego organizm, który może mieć problem z regeneracją.

Teraz, gdy podupadł na zdrowiu, jego choroba szybko się rozwija. Lekarze obawiają się, że może przerodzić się w zapalenie płuc. Tymczasem w amerykańskich mediach pojawiają się opinie, że Osbourne może nie wyjść z tej choroby.

d1vaetl

Podziel się opinią

Share
d1vaetl
d1vaetl