Trwa ładowanie...

P. Diddy wrzuszająco wspomina Kim Porter. Wyjawił, co mu powiedziała przed śmiercią

Od śmierci byłej dziewczyny P. Diddy'ego minęło kilka miesięcy. Raper do dziś wzruszająco ją wspomina. W ostatnim wywiadzie wyznał, że wziął do serca jej ostatnie słowa.

P. Diddy wrzuszająco wspomina Kim Porter. Wyjawił, co mu powiedziała przed śmierciąŹródło: ONS.pl
duob4n1
duob4n1

Kim Porter, 47-letnia modelka i aktorka, zmarła 15 listopada 2018 r. w swoim domu Toluca Lake w Los Angeles. Biuro lekarza medycyny sądowej w Los Angeles wydało oświadczenie w sprawie jej odejścia. Przyczyną śmierci było płatowe zapalenie płuc.

Wiadomość ta poruszyła środowisko muzyczne. Przede wszystkim była szokiem dla byłego partnera i ojca trójki dzieci modelki, który przewartościował swoje życie i zastanowił się, co liczy się najbardziej. P. Diddy w niedawnym wywiadzie opowiedział, jak przyjął wiadomość o jej śmierci. Wyznał też wzruszająco, jakie były jej ostatnie słowa.

- Ten dzień wywrócił mój świat do góry nogami. Trzy dni przed tym, jak odeszła, nie czuła się najlepiej. Miała grypę, więc przysłała dzieci do mnie, żeby się nie zaraziły. Jednej nocy postanowiłem sprawdzić, co u niej. "Puffy, zaopiekuj się moimi dziećmi”, powiedziała. Dokładnie to powiedziała mi przed śmiercią – wyznał w rozmowie z magazynem "Essence".

Raper wziął sobie słowa byłej partnerki do serca. Złożoną obietnicę szybko zaczął wdrażać w życie.

duob4n1

- Do tej pory byłem ojcem "na pół etatu” – stwierdził w rozmowie z magazynem. – Zawsze stawiałem rodzinę na pierwszym miejscu, ale nie zliczę, ile raz wybierałem pracę przed wszystkim innym. Ale codziennie niemal słyszę, jak mówi mi, żebym spędzał więcej czasu z dziećmi, sprawdzał, czy wszyscy mają się dobrze, tak jak ona to robiła. Jestem bardziej obecny, a przede wszystkim teraz to moje dzieci są na pierwszym miejscu przed wszystkim innym – podsumował.

Kim Porter była partnerką rapera P. Diddy’ego od 1994 do 2007 r. Ich znajomi twierdzili, że był to dość burzliwy związek. Para kilkukrotnie rozstawała się i schodziła. Doczekała się też trójki dzieci: bliźniaczek Jessie James i D’Lili Star i syna Christiana. Oboje wychowywali też dzieci z poprzednich związków: Porter syna, a Dissy syna i córkę.

duob4n1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
duob4n1