Trwa ładowanie...
d1p184v

Pamela Anderson oskarżona o rasizm. Wszystko przez strój na Halloween

Pamela Anderson nie ma teraz dobrej prasy. Wystarczyła drobna wpadka, żeby została uznana za rasistkę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pamela Anderson
Pamela Anderson (East News, Fot: East News)
d1p184v

Halloween już kilka dni za nami, ale gwiazdy ciągle wrzucają do sieci wspomnienia z szalonych imprez. Instagram pęka w szwach od upiornych stylizacji i urywków z zakrapianych imprez.

Jednak nie wszystkie przebrania gwiazd zostały z entuzjazmem przyjęte przez fanów. Pamela Adnerson została właśnie oskarżona o rasizm.

Poszło o kostium gwiazdy. Fani początkowo byli zachwyceni Pamelą w przebraniu Indianki. Szybko jednak zwrócono jej uwagę, że nie do końca było to stosowne.

- Wiem, że chciałaś mieć po prostu ładne zdjęcia, ale wykorzystywanie kultury i symboli innych ludzi - zwłaszcza osób stale marginalizowanych - nie jest w porządku i szkodzi tym ludziom - napisał jeden z internautów.

d1p184v

ZOBACZ TAKŻE NOWY ODCINEK "W ŁÓŻKU Z OSKAREM": Helena Norowicz o zawodzie modelki w wieku emerytalnym

Gwiazda "Baywatch" odpowiedziała na te zarzuty publikując w swoich social mediach artykuł "Nielogiczność zawłaszczania kultury". Znajdziemy tam taki cytat:

"Na przykład, jeśli ktoś przebrany za chasydzkiego Żyda, z różnymi charakterystycznymi ubraniami i przedmiotami religijnymi, zrobił to w sposób, który wskazywałby, że patrzą z góry na Żydów i wyśmiewają się z nich, wtedy byłoby to problematyczne"

d1p184v

"Ale nie dlatego, że kulturowo zawłaszczali cokolwiek. Powodem, dla którego byłoby to problematyczne, jest to, że żartują sobie z grupy. Przywłaszczenie kultury nie ma znaczenia" - wynika z publikacji.

Zdaje się, że Pamela Anderson nie zamierza przepraszać.

d1p184v

Podziel się opinią

Share

d1p184v

d1p184v