Trwa ładowanie...
d13yeb9

Paulina Koziejowska zakochana po uszy. Odnalazła szczęście w miłości

Po związku z Jackiem Borkowskim Paulina Koziejowska bardzo szybko odnalazła pocieszenie w ramionach innego mężczyzny. Trzeba przyznać, że wybór prezenterki jest dość kontrowersyjny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paulina Koziejowska cieszy się nowym związkiem
Paulina Koziejowska cieszy się nowym związkiem (East News, Fot: East News)
d13yeb9

Paulina Koziejowska nie zamierzała długo płakać po rozstaniu z Jackiem Borkowskim. Po tym, jak na oczach kamer zapewniali o swoim uczuciu i planowali ślub, ich drogi się rozeszły.

Nieoficjalnie mówiło się, że powodem rozstania pary była wpadka, na jakiej pogodynka przyłapała ukochanego. Ponoć aktor flirtował przez internet z innymi kobietami. Plotkowało się też o innej wersji wydarzeń. Koziejowska chciała korzystać z życia i nie w głowie była jej rola kury domowej.

ZOBACZ TAKŻE: Paulina Krupińska o macierzyństwie

d13yeb9

Jeśli wierzyć w zapewnienia znajomych pary, jej podejście do życia zirytowało Borkowskiego, który widział w swojej dziewczynie przede wszystkim żonę i matkę. Ich związek nie trwał długo. Para rozstała się po zaledwie trzech miesiącach płomiennego romansu.

Teraz celebrytka cieszy się już nową relacją. Z wybrankiem serca również wrzuca do sieci pełne uczucia fotki i planuje przyszłość. Okazuje się, że Koziejowska wróciła do swojego byłego partnera.

- Dziesięć miesięcy bez siebie dobrze nam zrobiło. Wspaniale się rozumiemy. Waldek jest ode mnie starszy o 16 lat. To czuły i opiekuńczy facet. Trzyma za mnie kciuki, bo coraz częściej pracuje jako prowadząca i konkuruję z najlepszymi - Magdą Mołek i Marcinem Prokopem - wyznała Paulina w "Na żywo".

d13yeb9

Celebrytka przyznała także, że z Borkowskim utrzymują poprawne relacje. Wkrótce wybiera się także na spektakl pt. "Osadzeni" z udziałem aktora.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


d13yeb9

d13yeb9
d13yeb9