Trwa ładowanie...

Paweł Królikowski wystąpił w teledysku. Zrobił to tuż przed operacją

Aktor od grudnia przebywa w szpitalu. Przed pogorszeniem się jego stanu zdrowia zdążył wziąć udział z żoną w wyjątkowym projekcie.

Paweł Królikowski wystąpił w teledysku. Zrobił to tuż przed operacjąŹródło: ONS.pl
deh4cl5
deh4cl5

Paweł Królikowski od kilku lat zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. W 2015 r. wykryto u niego tętniaka mózgu. Przeszedł wówczas operację i stosunkowo szybko powrócił do formy. Jednak tuż przed ostatnim Bożym Narodzeniem ponownie trafił do szpitala.

Jego koledzy nie mogą się doczekać, kiedy aktor wróci do pracy. Trudno przewidzieć, kiedy to nastąpi. Jeszcze nie tak dawno temu razem z Małgorzatą Kożuchowską, Olgą Bończyk, Wiktorem Zborowskim i Danielem Olbrychskim wystąpili razem w charytatywnym nagraniu.

Kadr z piosenki "Jest taki dom". Youtube.com
Kadr z piosenki "Jest taki dom". Źródło: Youtube.com

Efektem jest teledysk do utworu "Jest taki dom" promujący Dom Artysty Weterana w Skolimowie. Nic dziwnego, że Paweł Królikowski wraz z żoną Małgorzatą Ostrowską-Królikowską chętnie wzięli w nim udział. Od lat odwiedzają i wspomagają emerytowanych artystów.

Zresztą aktor jako prezes Związku Artystów Scen Polskich czuł, że jego powinnością jest dbanie o interesy również tych znanych aktorów i muzyków, którzy nie pojawiają się już na scenie. Według informacji portalu plejada.pl nagranie z udziałem Pawła Królikowskiego odbyło się na krótko przed trafieniem aktora do szpitala.

deh4cl5

Projekt "Artyści dla Skolimowa" powstał z potrzeby serca. Jego mieszkańcy ciepło przyjęli utwór.

- Byłem pod wrażeniem elegancji i wysokiej kultury jego mieszkańców. Pomyślałem, że warto byłoby stworzyć coś, co przypomniałoby o nich. Niby dużo się mówi o tym domu, ale nie wszyscy wiedzą, że wciąż potrzeba wielu środków na utrzymanie. Wiadomo, jak ktoś jest gwiazdą na topie, to wszyscy o nim pamiętają, ale jeśli apogeum kariery mija, coraz mniej osób pamięta o tych artystach. Warto pamiętać o tych legendach, zwłaszcza że wciąż są w świetnej formie, zarówno fizycznej, jak i intelektualnej - powiedział Marcin Nierubiec, współautor piosenki.

deh4cl5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
deh4cl5