placeholder_1dxggf

Pierwszy wywiad z matką księżnej Kate. Zdradziła, co daje wnukom na święta

Carol Middleton, przerwała milczenie. W gazecie "Telegraph" ukazał się właśnie wywiad z matką księżnej, w którym tłumaczy, dlaczego przestała czytać doniesienia na swój temat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Carol Middleton z księżną Camillą i swoim synem Michaelem na chrzcinach księcia Louisa
Carol Middleton z księżną Camillą i swoim synem Michaelem na chrzcinach księcia Louisa (Getty Images)
placeholder_1dxggf

Pani Middleton, mimo tego, że jest babcią przyszłego króla, stara się żyć na uboczu wydarzeń w rodzinie królewskiej. Po tym, jak jej córka Kate, wyszła za mąż za przyszłego następcę tronu Wielkiej Brytanii, stała się obiektem zainteresowań mediów i kolorowych gazet. Czytała to, co piszą magazyny i serwisy internetowe sądząc, że powinna wiedzieć, jak jest odbierana.

Gdy ponad rok temu przeczytała o sobie, że wywiera zbyt duży wpływ na córkę i stara się ingerować w to, jak są wychowywane jej wnuki, przestała sięgać po te gazety. "Przecież to nie ma żadnego znaczenia" - powiedziała teraz gazecie.

Zdradziła także co nieco ze świątecznych zwyczajów Middletonów. Ponoć co roku daje swoim wnukom... drzewko do udekorowania. Tym samym Charlotte i George (mały Louis i synek Pippy są jeszcze za młodzi, by się tym zająć) mogą ubrać własne choinki!

placeholder_1dxggf

Przypominamy, że tradycyjnie te święta Kate i William z dziećmi spędzą częściowo u jej rodziców, a częściowo w Sandringham wraz z królową i księciem Filipem, księciem Karolem, Harrym, Meghan i jej matką.

placeholder_1dxggf
placeholder_1dxggf
placeholder_1dxggf
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

placeholder_1dxggf