Trwa ładowanie...

Pierwszy wywiad z matką księżnej Kate. Zdradziła, co daje wnukom na święta

Carol Middleton, przerwała milczenie. W gazecie "Telegraph" ukazał się właśnie wywiad z matką księżnej, w którym tłumaczy, dlaczego przestała czytać doniesienia na swój temat.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Pierwszy wywiad z matką księżnej Kate. Zdradziła, co daje wnukom na świętaŹródło: Getty Images
d4i7gs2
d4i7gs2

Pani Middleton, mimo tego, że jest babcią przyszłego króla, stara się żyć na uboczu wydarzeń w rodzinie królewskiej. Po tym, jak jej córka Kate, wyszła za mąż za przyszłego następcę tronu Wielkiej Brytanii, stała się obiektem zainteresowań mediów i kolorowych gazet. Czytała to, co piszą magazyny i serwisy internetowe sądząc, że powinna wiedzieć, jak jest odbierana.

Gdy ponad rok temu przeczytała o sobie, że wywiera zbyt duży wpływ na córkę i stara się ingerować w to, jak są wychowywane jej wnuki, przestała sięgać po te gazety. "Przecież to nie ma żadnego znaczenia" - powiedziała teraz gazecie.

Zdradziła także co nieco ze świątecznych zwyczajów Middletonów. Ponoć co roku daje swoim wnukom... drzewko do udekorowania. Tym samym Charlotte i George (mały Louis i synek Pippy są jeszcze za młodzi, by się tym zająć) mogą ubrać własne choinki!

d4i7gs2

Przypominamy, że tradycyjnie te święta Kate i William z dziećmi spędzą częściowo u jej rodziców, a częściowo w Sandringham wraz z królową i księciem Filipem, księciem Karolem, Harrym, Meghan i jej matką.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4i7gs2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4i7gs2