Trwa ładowanie...

Piotr Gąsowski w ostrych słowach krytykuje TVP za materiał o Wodeckim

Kiedy w poniedziałek potwierdziła się informacja o śmierci Zbigniewa Wodeckiego, wiele osób nie mogło się z nią pogodzić. Większość mediów poświęciło muzykowi sporo uwagi, odstawiając na drugi plan pozostałe tematy. Polska straciła wybitnego artystę i niezwykłego człowieka. Niestety nie wszyscy tak uważali. Kiedy "Wiadomości" TVP przygotowały krótką wzmiankę na koniec serwisu, po raz kolejny naraziły się wielu widzom. Swoje oburzenie postanowił wyrazić Piotr Gąsowski.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Piotr Gąsowski w ostrych słowach krytykuje TVP za materiał o WodeckimŹródło: Facebook.com
d1ozx81
d1ozx81

- Cała Polska płacze, kończy się artystyczna epoka, śmierć zabiera Zbyszka Wodeckiego, Człowieka, który niezależnie od przekonań, gustów, wieku, był dla nas wszystkich bardzo Ważną Wielką Osobą i Wielkim, Niedoścignionym Artystą, a główne wydanie Wiadomości TVP1 zaczyna newsy od wizyty Pana Prezydenta Dudy w Singapurze, uprawia politykę, mówi o wielu różnych sprawach, a na koniec pojawia się dosłownie króciutka wzmianka o Zbyszku, i zaraz po nim uśmiechnięta twarz prezesa Kurskiego, mówiąca o Artyście, który odszedł - napisał aktor i prezenter na Facebooku.

Gąsowski dodał również, że Danuta Holecka posłusznie wykonuje polecenia. - Kurski po chwili płynnie wraz z jego podwładną, posłuszną i wierną prezenterką Wiadomości panią Danutą Holecką, przechodzi bez zająknięcia do sprawy Opola, oburzając się na rzekome kłamstwa i na wykorzystywanie śmierci Mamy Maryli Rodowicz… I o tym, że przecież można by zamiast koncertu Maryli, zrobić koncert dla Zbyszka! - dodał Gąsowski.

Gwiazdor Polsatu spytał, czy Holecka i Kurski nie mają wyrzutów sumienia. - Zadumani i niczego nie spodziewający się widzowie oniemieli…Nie do wiary!!! Nie do zaakceptowania dla żadnego, przynajmniej średnio wrażliwego człowieka! Panie Prezesie! Pani Redaktor Holecka! Nie mają Państwo wyrzutów sumienia?Nie mają Państwo odrobiny empatii dla widzów? Nie potrafią Państwo, przynajmniej zagrać tej empatii?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1ozx81
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ozx81