Trwa ładowanie...

Piotr Kraśko dziękuje Jurkowi Owsiakowi. "W przyszłym roku, razem z najlepszym Dyrygentem w kosmosie"

Po rezygnacji Owsiaka z funkcji prezesa, Piotr Kraśko stał za nim murem. Teraz opublikował poruszający wpis. Zwraca się w nim nie tylko do Jurka, ale także do Pawła Adamowicza.

Piotr Kraśko dziękuje Jurkowi Owsiakowi. "W przyszłym roku, razem z najlepszym Dyrygentem w kosmosie"Źródło: East News, fot: KĄTNY KAROL/KAPiF.pl
d4a7m1f

W sobotę, 20 stycznia odbyły się uroczystości pogrzebowe Pawła Adamowicza. Tuż po nich Jurek Jurek wygłosił do niego osobisty apel. W poruszających słowach podsumował sytuację minionych dni i oznajmił, że wraca na stanowisko prezesa WOŚP.

- Biorę się do roboty. Biorę się jeszcze 10 razy mocniej. To pokazuje, że twoje ideały Paweł, wróciły jeszcze z większą mocą. Tak, będę grał z Orkiestrą i tak, będę prezesem Fundacji. Mam nadzieję, że miliony Polaków słuchających homilii, powiedzą nienawiści: nie! - usłyszeliśmy w apelu Owsiaka na Facebooku.

ZOBACZ WIĘCEJ: Żona Adamowicza do Owsiaka: Jurku, zmień swoją decyzję i graj z nami dalej

Piotr Kraśko na swoim profilu na Instagramie postanowił podziękować Jurkowi za tę decyzję, okazując mu wyrazy uznania.

d4a7m1f

- To zawsze była największa i najwspanialsza Orkiestra na świecie, ale po tym wszystkim, co wydarzyło się w ostatnich dniach, będzie jeszcze bardziej niezwykła. W przyszłym roku razem z najlepszym Dyrygentem w kosmosie zagrajmy tak jak nigdy wcześniej - czytamy pod wpisem.

Dziennikarz wspomniał także o Pawle Adamowiczowi.

- Także dla wspaniałego człowieka, którego żegnaliśmy dzisiaj, ale który przecież nigdzie nie odszedł, a światełko do nieba już chyba zawsze będzie skierowane właśnie do niego... - dodał Kraśko.

Nie tylko Piotr, ale i wiele innych gwiazd, polityków i zwykłych ludzi wspierających WOŚP, apelowało do Owsiaka, żeby wrócił na stanowisko prezesa Fundacji. Także Magdalena Adamowicz prosiła Jurka, żeby grał do końca świata i jeden dzień dłużej.

ZOBACZ TAKŻE: Piotr Kraśko dla WP o WOŚP: nie znam innej akcji, która tak dokładnie rozlicza się z pieniędzy

d4a7m1f
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4a7m1f