Trwa ładowanie...

Piotr Kraśko nawiązał do konfliktu Małgorzaty Rozenek i Kingi Rusin. Sprytne zagranie

Kolejna gwiazda dołącza do konfliktu, który rozpętały Małgorzata Rozenek i Kinga Rusin. Tym razem głos w dyskusji zabrał Piotr Kraśko. Na jego profilu na Instagramie pojawił się post z podtekstem.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Piotr Kraśko nawiązał do konfliktu Małgorzaty Rozenek i Kingi Rusin. Sprytne zagranieŹródło: ONS.pl
d2nif2o

Konflikt na linii Małgorzata Rozenek - Kinga Rusin nabiera rozpędu. Jeśli ktoś uważał, że panie załatwią sprawę między sobą, to się grubo mylił. Żadna ze stron nie zamierza ustąpić. Nie w głowie im też zakończenie tego sporu z klasą. Obecnie trwa wojna i wyścig o to, która z gwiazd TVN-u wyciągnie cięższe działa i bardziej skompromituje koleżankę.

Co ciekawe, do niedawna jedynym komentarzem Rozenek było zdanie: "Kochani, nie oczekujcie ode mnie żadnej reakcji. Jest mi po prostu, po ludzku przykro". Jednak to już przeszłość i teraz nawet Perfekcyjnej Pani Domu puściły nerwy.

Do kłótni przyłącza się też coraz więcej celebrytów. Swoje trzy grosze wtrącili już m.in. Iga Lis (córka Rusin), Joanna Krupa oraz Radosław Majdan. Nikt chyba jednak nie spodziewał się, że głos w dyskusji zabierze nawet Piotr Kraśko. Prezenter zamieścił na swoim profilu na Instagramie wpis, w którym przywołuje "wymianę zdań" dwóch amerykańskich senatorów. "Czy możesz wymyślić jakiekolwiek prawa, które dają władzy prawo do podejmowania decyzji dotyczących męskiego ciała?", "Nie, teraz nie myślę o niczym".

d2nif2o

Choć nie wskazał jednoznacznie, co miał na myśli, trudno nie widzieć w tym drugiego dna.

- Dawno nie słyszałem tak dobrej wymiany zdań. Senator Kamala Harris jest wschodzącą gwiazdą Partii Demokratycznej, a Brett Kavanaugh kandydatem do Sądu Najwyższego. I idealnie pasuje też do nas, prawda? - napisał z przymrużeniem oka.

Przypomnijmy, że prywatnie Piotr Kraśko od ponad 30 lat przyjaźni się z Kingą Rusin. Nic więc dziwnego, że trzyma kciuki za przyjaciółkę.

d2nif2o

- Kinga Rusin to nie jest przyjaciółka, to jest rodzeństwo. To jest bezcenne, że możemy się w pracy pokłócić czy pospierać, a i tak wiemy, że się przyjaźnimy. Czasem się posprzeczamy, ale to jest dokładnie tak samo, jak robiliśmy przez ostatnie 30 lat naszej znajomości - mówił dziennikarz w jednym z wywiadów.

Warto też dodać, że jesienią 2013 r. kolorowa prasa plotkowała na temat rzekomego romansu Kraśki z Rozenek. Dziś jednak oboje unikają się jak ognia.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2nif2o
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2nif2o