Trwa ładowanie...
dsn6ioe

Piotr Woźniak-Starak. Ustalono, kto kierował łodzią producenta filmowego

Piotr Woźniak-Starak zmarł na Jeziorze Kisajno w sierpniu tego roku. Rozwiano już wątpliwości, co do szczegółów tego tragicznego zajścia.
Podziel się
Piotr Woźniak-Starak.
Piotr Woźniak-Starak. (ONS.pl)
dsn6ioe

Piotr Woźniak-Starak. Ustalono, kto kierował łodzią producenta filmowego

Od czasu śmierci Piotra Woźniaka-Staraka prokuratura bada przyczyny wypadku. Istotną kwestią było ustalenie, kto kierował łodzią. Jak się okazuje, śledczy wiedzą już, kto stał za sterem.

Z doniesień “Super Expressu” wynika, że Prokuratura Okręgowa w Olsztynie przesłuchała już Ewę O. Kobieta wystąpiła jedynie w charakterze świadka. Oznacza to, że uznano ją ostatecznie za pasażera łodzi, którą kierował producent filmowy. Jak się okazało, był pod wpływem alkoholu.

dsn6ioe

Piotr Woźniak-Starak. Przyczyna śmierci

Sekcja zwłok Piotra Woźniaka-Staraka wykazała, że przyczyną zgonu była ostra niewydolność krążeniowo-oddechowa będąca następstwem masywnego urazu czaszkowo-mózgowego. Rany, jakie znaleziono na ciele producenta filmowego, wskazują, że powstały one w wyniku uderzenia śruby napędowej łodzi motorowej.

Z badań wynika również, że Woźniak-Starak miał 1,7 promila alkoholu etylowego we krwi i 2,4 promila alkoholu etylowego w moczu.

ZOBACZ TAKŻE: Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Edward Miszczak: "Trzymamy kciuki za Agnieszkę. Dostała straszne wiadomości"

dsn6ioe

Podziel się opinią

Share

dsn6ioe

dsn6ioe
dsn6ioe