ycipk-4e96td

Plany kontra rzeczywistość. Niejeden rodzic przybiłby piątkę Lewandowskiej

Słońce, plaża i długi wypoczynek, by w końcu naładować baterie. Przed wyjazdem z domu plany przypominają jakiś raj, ale życie potrafi spłatać figla. O tym, jak te piękne plany na wakacyjny wypoczynek potrafią się zmienić, napisała Anna Lewandowska. Znacie to z autopsji?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pod zdjęciem Lewandowskiej nie brakuje komentarzy innych rodziców.
Pod zdjęciem Lewandowskiej nie brakuje komentarzy innych rodziców. (Instagram.com)
ycipk-4e96td

Anna Lewandowska jakiś czas temu z Robertem i Klarą pojechała na długie wakacje. Najpierw odpoczywali w Grecji, w towarzystwie Mariny i Wojciecha Szczęsnych. Teraz trenerka z familią jest na południu Hiszpanii, w Marbelli. Przeglądając wakacyjne zdjęcia Lewandowskich można trochę im pozazdrościć wypoczynku. Ale jak przyznała sama Ania, nie zawsze jest tak kolorowo, jakby sobie to wymarzyła.

Zobacz: Luksusowe wakacje Lewandowskich i Szczęsnych. "To jedna wielka sesja zdjęciowa"

ycipk-4e96td

Lewandowska regularnie uzupełnia swoje social media o nowe zdjęcia i filmiki z wypoczynku. Pokazuje częściowo też, jak wyglądają chwile, które spędza z rodziną. Ostatnio opublikowała zdjęcie, do którego zapozowała z kolorową, dmuchaną piłką z flamingiem. Post zwrócił uwagę jej fanek. A wszystko przez komentarz trenerki.

- Plany vs rzeczywistość. Wyczekane wakacje. W planach dobra książka, odpoczynek, chwila dla siebie, może jakaś maseczka, dobry trening… A co jest finalnie? Basenik, oblewanie wodą, pompowanie kółek, balonów, zabawa foremkami, zabawa w “ganianego” (“złap mnie!”) na zmianę w chowanego i tak przez cały dzień. Kto spędza urlop z dziećmi, wie o czym mówię - pisze w żartach Lewandowska.

Pod zdjęciem nie brakuje komentarzy innych rodziców, którzy doskonale znają temat i wiedzą, jak plany potrafią się zmienić. "Takie wczasy też mają swój urok. Kiedyś będziemy za nimi tęsknić, dlatego warto korzystać, póki można" - skomentowała jedna z użytkowniczek. "Brzmi znajomo, ale mimo wszystko już nie możemy się doczekać" - czytamy.

ycipk-4e96td

Właśnie o takich i tylko takich problemach na wakacjach marzymy.

PRZECZYTAJ: Anna Lewandowska na wakacjach. Pokazała córkę

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4e96td

ycipk-4e96td
ycipk-4e96td