Trwa ładowanie...
d47tu3k

Po sześciu latach kochają się jeszcze bardziej. Dominika Tajner i Michał Wiśniewski chcą się ze sobą zestarzeć

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski są ze sobą od sześciu lat. Po tak długim czasie przyszła pora na podsumowanie. Z tej okazji para wystąpiła w polsatowskim "The Story of My Life - Historia naszego życia". Kiedy zobaczyli, jak będą wyglądać za 20 lat, nie kryli wzruszenia. Są siebie pewni, jak nigdy wcześniej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dominika Tajner i Michał Wiśniewski
Dominika Tajner i Michał Wiśniewski (ONS.pl)
d47tu3k

- Wiem na pewno, że to jest facet, z którym chcę się zestarzeć - powiedziała Dominika Tajner w rozmowie z "Rewią". Córka Apoloniusza Tajnera przyznała, że jej uczucie do Michała jest niezwykle dojrzałe. Nie ma też problemu z tym, że jej mąż trzykrotnie się rozwodził.

- Jak się kocha, to nie liczy się ani byłych partnerek, ani pieniędzy. Nie miałam żadnych obaw - wyznaje.

d47tu3k

Również Michał Wiśniewski nie ma wątpliwości, że chce spędzić z Dominiką resztę swoich dni. Ma jednak świadomość, że życie u jego boku nie zawsze jest lekkie i przyjemne.

- Jeśli tylko Dominika ze mną wytrzyma, to dane nam będzie razem się zestarzeć. Bardzo bym sobie tego życzył, choć może to być trudne. Mam nadzieję, że za 20 lat będziemy mogli patrzeć sobie w oczy z taką samą miłością jak dziś - powiedział muzyk w rozmowie z tygodnikiem.

Choć lider Ich Troje ma już czwórkę dzieci, nie ukrywa, że marzy się mu kolejne. Niestety, na razie jego ukochana nie chce o tym myśleć.

- Dominika nie chce mieć ze mną dzieci, ale jak kiedyś zechce, to jestem otwarty - powiedział "Faktowi". Miejmy nadzieję, że tym razem wokalista będzie miał więcej szczęścia i jego małżeństwo przetrwa próbę czasu.

d47tu3k
d47tu3k

Podziel się opinią

Share

d47tu3k

d47tu3k