ycipk-2caila

Żona Wiśniewskiego nie chce mieć z nim dzieci. "Jak kiedyś zechce, jestem otwarty"

Michał Wiśniewski jest z Dominiką Tajner już od 6 lat, ale nie doczekali się wspólnego potomka. Gwiazdor zdradził, że taka właśnie jest decyzja jego żony.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Wiśniewski i Dominika Tajner są małżeństwem od kilku lat
Michał Wiśniewski i Dominika Tajner są małżeństwem od kilku lat (East News)
ycipk-2caila

Michał Wiśniewski miał już za sobą trzy burzliwe małżeństwa i doczekał się czwórki dzieci. Od kilku lat lat jest mężem Dominiki Tajner, która pomogła mu w walce z chorobą alkoholową. Wygląda na to, że kontrowersyjny wokalista u jej boku w końcu odnalazł szczęście.

Początkowo Dominika była jego dobrą znajomą, ale z czasem ich przyjaźń przeistoczyła się w coś więcej. Choć prasa rozpisywała się o bujnym życiu uczuciowym gwiazdora, Tajner starała się podchodzić do tego związku bez żadnych uprzedzeń. Okazało się to receptą na sukces.

ycipk-2caila

- Kocham syna Dominiki i moje wszystkie dzieci tak samo. Moja żona przyjaźni się z moimi poprzednimi żonami, jako z matkami moich dzieci - powiedział Wiśniewski w rozmowie z "Super Expressem".

Wszystko wskazuje na to, że wokalista chciałby mieć jeszcze więcej dzieci. Jednak jego żona ma zgoła inne zdanie na ten temat.

- Dominika nie chce mieć ze mną dzieci, ale jak kiedyś zechce, to jestem otwarty - dodał Wiśnia w rozmowie z tabloidem.

Myślicie, że Tajner jeszcze zmieni zdanie?

ycipk-2caila
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2caila

ycipk-2caila
ycipk-2caila