Trwa ładowanie...
d21pu6s

Pol'and'Rock: chwila ciszy dla uczczenia dwóch zmarłych

O godz. 15 Jurek Owsiak poprosił fanów zebranych pod sceną, żeby uczcili minutą ciszy dwóch mężczyzn, którzy zmarli w czasie festiwalu. Owsiak zwrócił się do festiwalowiczów: - Przywozicie "wynalazki". My was nie rewidujemy, nie sprawdzamy, nie stoimy na bramkach. To się opera na zaufaniu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jurek Owsiak poprosił o uczczenie minutą ciszy dwóch zmarłych na festiwalu mężczyzn
Jurek Owsiak poprosił o uczczenie minutą ciszy dwóch zmarłych na festiwalu mężczyzn (WP.PL)
d21pu6s

Owsiak przemówił z Dużej Sceny do zebranych: - Stworzyliśmy miasto liczące 750 tysięcy ludzi. To miasto tętni muzyką, przyjaźnią. Widzę was zadowolonych, zachwyconych. Niestety, dwie osoby zmarły. Może źle obliczyły siły na zamiary. Proszę o chwilę ciszy dla tych ludzi. Ich najbliższym bardzo współczuję.

Przeczytaj też: Jerzy Owsiak o zgonach na Pol'and'Rock: to przypadki losowe

Dalej Owsiak prosił: - Pilnujmy się. Nasze służby medyczne pracują pełną parą. Jeśli czujecie się słabo, lepiej zgłoście się do patrolu medycznego. Na polu jest 8 takich punktów. Zgłaszajcie się, byśmy mogli szybciej zadziałać skutecznie. Dbajcie o siebie i swoją paczkę.

d21pu6s

Przypomniał też regulamin: - Jest w nim zakaz napojów wysokoprocentowych. Wiem, że je macie. To je teraz wylewamy, bo będą kontrole. Przywozicie "wynalazki". My was nie rewidujemy, nie sprawdzamy, nie stoimy na bramkach. To się opera na zaufaniu. Macie piwo. Inaczej opuszczacie teren imprezy.

Przeczytaj także: Pol'and'Rock Festival: Tu odmienności się nie temperuje. Owsiak odczarowuje przykry obraz Polski

Szef WOŚP skierował też słowa do krytyków festiwalu: - Mamy lożę szyderców, która chce mówić, że to jest zły festiwal. Nie dawajmy im powodu. Jeśli chcecie chodzić na golasa, zróbcie to w namiocie, nie róbcie tego tutaj. To jest oczekiwanie loży szyderców. Nie dawajcie im pretekstu.

ZOBACZ WIDEO: Pol'and'Rock Festival 2019. Podręcznikowe zachowanie uczestników

d21pu6s

Podziel się opinią

Share
d21pu6s
d21pu6s