Trwa ładowanie...

Powstanie książka o Kotulance? Dzieci aktorki nie chcą wracać do bolesnych wspomnień

W lutym 2021 roku miną trzy lata od śmierci Agnieszki Kotulanki. Na kilka tygodni przed rocznicą dzieci aktorki dostały propozycje wydania książki o sławnej mamie. Pojawił się jednak pewien problem.

Share
Nie powstanie książka o Agnieszce Kotulance
Nie powstanie książka o Agnieszce KotulanceŹródło: AKPA
d324f4s

Agnieszka Kotulanka zmarła 20 lutego 2018 roku. Oficjalną przyczyną śmierci był krwotoczny udar mózgu. Nie było jednak tajemnicą, że od lat aktorka walczyła z uzależnieniem od alkoholu. Śmierć nadeszła w momencie, gdy chciała skończyć z nałogiem i zacząć nowe życie. Rok po jej odejściu dzieci gwiazdy wypełniły jej ostatnią wolę i sprzedały mieszkanie, które kojarzyło jej się tylko z trudnymi chwilami. Teraz Katarzyna i Michał dostali propozycję z jednego z wydawnictw, by opowiedzieć o sławnej mamie w książce.

Wszystko wskazuje jednak na to, że biografia nie ujrzy światła dziennego. Dzieci Kotulanki nie zgodziły się na postawione warunki.

"Byłby to wywiad-rzeka. Kasia i Michał musieliby opowiedzieć o pięknych, wzruszających chwilach spędzonych z mamą, ale też o jej szalenie trudnej walce z chorobą alkoholową. A oni nie chcą tego pamiętać i wspominać, bo to były najtrudniejsze lata ich życia" - powiedziała w rozmowie z "Na żywo" przyjaciółka rodziny.

Zmarła Agnieszka Kotulanka

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d324f4s

Podziel się opinią

Share
d324f4s
d324f4s