Trwa ładowanie...
dstu1ca

Przyjaciel z dzieciństwa broni Jarosława B. "To może być pułapka"

Jarosław B. jest podejrzany o dokonanie brutalnego gwałtu na młodej kobiecie. Po zatrzymaniu przez policję w obronie byłego piłkarza stanął Tomasz Mazurkiewicz, jego wieloletni przyjaciel.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jarosław B. został zatrzymany dzień po przesłuchaniu domniemanej ofiary
Jarosław B. został zatrzymany dzień po przesłuchaniu domniemanej ofiary (East News)
dstu1ca

– Z Jarkiem znamy się od dziecka. Znają go także od najmłodszych lat moi rodzice. Chodziliśmy razem do podstawówki i do liceum w Sopocie. Graliśmy razem w juniorach w ogniwie Sopot, a także w reprezentacji Polski – powiedział "Faktowi" Mazurkiewicz, który spotyka się obecnie z Edytą Górniak.

Obejrzyj: Zatrzymanie Jarosława B. Prawnik rzekomej ofiary o domniemanej pigułce gwałtu

dstu1ca

- Myślę, że znam go dość dobrze. Przez te wszystkie lata nigdy nie zaobserwowałem w nim agresji. Wydaje mi się, że ta sytuacja, o której czytamy, może być bardziej wynikiem zaaranżowanej pułapki na jego osobę z powodu np. zemsty, niż być w istocie prawdziwa... Może został odurzony narkotykami? – dodał Mazurkiewicz.

Przypomnijmy, że Jarosław B. został zatrzymany w Sopocie we wtorek 16 kwietnia. Wszystko w związku ze zdarzeniem, do którego miało dojść w weekend w jednym z tamtejszych hoteli. Dwudziestokilkuletnia kobieta podejrzewa, że B. odurzył ją narkotykami i wykorzystał seksualnie. W poniedziałek została przesłuchana, a we wtorek doszło do aresztowania rzekomego sprawcy.

Wiadomość o tej sprawie rozgrzała media, a głos zaczęli zabierać kolejni obrońcy. Natalia Siwiec mówiła, że jej bliski znajomy nie mógłby dopuścić się takiego przestępstwa. W podobnym tonie wypowiadał się Radosław Majdan.

– Jestem tą sytuacją bardzo zaniepokojony. Liczę, że jego pełnomocnicy szybko znajdą dowody na obronę Jarka – mówił dziennikowi przyjaciel podejrzanego.

dstu1ca

Podziel się opinią

Share

dstu1ca

dstu1ca
dstu1ca