Trwa ładowanie...

Przyjaciel z dzieciństwa broni Jarosława B. "To może być pułapka"

Jarosław B. jest podejrzany o dokonanie brutalnego gwałtu na młodej kobiecie. Po zatrzymaniu przez policję w obronie byłego piłkarza stanął Tomasz Mazurkiewicz, jego wieloletni przyjaciel.

Przyjaciel z dzieciństwa broni Jarosława B. "To może być pułapka"Źródło: East News
d2cv6v8
d2cv6v8

– Z Jarkiem znamy się od dziecka. Znają go także od najmłodszych lat moi rodzice. Chodziliśmy razem do podstawówki i do liceum w Sopocie. Graliśmy razem w juniorach w ogniwie Sopot, a także w reprezentacji Polski – powiedział "Faktowi" Mazurkiewicz, który spotyka się obecnie z Edytą Górniak.

Obejrzyj: Zatrzymanie Jarosława B. Prawnik rzekomej ofiary o domniemanej pigułce gwałtu

- Myślę, że znam go dość dobrze. Przez te wszystkie lata nigdy nie zaobserwowałem w nim agresji. Wydaje mi się, że ta sytuacja, o której czytamy, może być bardziej wynikiem zaaranżowanej pułapki na jego osobę z powodu np. zemsty, niż być w istocie prawdziwa... Może został odurzony narkotykami? – dodał Mazurkiewicz.

Przypomnijmy, że Jarosław B. został zatrzymany w Sopocie we wtorek 16 kwietnia. Wszystko w związku ze zdarzeniem, do którego miało dojść w weekend w jednym z tamtejszych hoteli. Dwudziestokilkuletnia kobieta podejrzewa, że B. odurzył ją narkotykami i wykorzystał seksualnie. W poniedziałek została przesłuchana, a we wtorek doszło do aresztowania rzekomego sprawcy.

d2cv6v8

Wiadomość o tej sprawie rozgrzała media, a głos zaczęli zabierać kolejni obrońcy. Natalia Siwiec mówiła, że jej bliski znajomy nie mógłby dopuścić się takiego przestępstwa. W podobnym tonie wypowiadał się Radosław Majdan.

– Jestem tą sytuacją bardzo zaniepokojony. Liczę, że jego pełnomocnicy szybko znajdą dowody na obronę Jarka – mówił dziennikowi przyjaciel podejrzanego.

d2cv6v8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2cv6v8