Trwa ładowanie...

Przyjaciółka Anny Przybylskiej pokazała jej stare zdjęcie. Chwyta za serce

26 grudnia Ania Przybylska obchodziłaby 41. urodziny. Z tej okazji jej menadżerka i jednocześnie najlepsza przyjaciółka, Małgorzata Rudowska, pokazała ich wspólne, niepublikowane dotąd zdjęcie. Mimo iż od śmierci aktorki minęło 5 lat, jej bliskim nadal jest ciężko się z tym pogodzić.

Przyjaciółka Anny Przybylskiej pokazała jej stare zdjęcie. Chwyta za serceŹródło: East News
d2x16s2
d2x16s2

Czarno-białe zdjęcie, a na nim dwie młode i uśmiechnięte kobiety. Anna Przybylska obejmuje przyjaciółkę. Widać, że są blisko. Przy fotografii emotikona rozdartego serca. Małgorzata Rudowska była przy Ani od początku jej kariery aż do końca. To ona poinformowała media o śmierci aktorki, choć sama długo nie mogła w nią uwierzyć.

- Jeszcze to do mnie nie dotarło, nie mogę się z tym pogodzić, że odeszła tak młodo - mówiła 5 października 2014 roku.

Panie znały się 20 lat i dzieliły ze sobą wszystkie smutki oraz radości.

d2x16s2

- Znałam Anię odkąd skończyła 16 lat, przyjaźniłyśmy się. Nie ma dnia, żebym o niej nie myślała, i pewnie pozostanie tak jeszcze długo. Z Anią połączyły mnie wspólne wartości, szacunek dla człowieka, kimkolwiek by był. Obie straciłyśmy młodo swoich ukochanych ojców, obie żyłyśmy w nieformalnych związkach i mamy dzieci, które stawiałyśmy ponad karierę zawodową. Marzeniem Ani było aktorstwo, a nie sława - wyznała Rudowska po śmierci Przybylskiej.

Gwiazda walczyła z rakiem trzustki. Zmarła w wieku 36 lat, zostawiając trójkę dzieci ze związku z Jarosławem Bieniukiem.

d2x16s2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2x16s2