Trwa ładowanie...
d3qdfks

Oliwia Bieniuk coraz bardziej podobna do matki

Oliwia Bieniuk, córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka, coraz śmielej bryluje w świecie mediów społecznościowych. Dziewczyna wrzuca dużo zdjęć na swojego Instagrama, a podobieństwa do mamy nie da się nie zauważyć!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Oliwia Bieniuk ma coraz więcej fanów na Instagramie
Oliwia Bieniuk ma coraz więcej fanów na Instagramie (East News)
d3qdfks

Oliwia Bieniuk ma szansę na zaistnienie w show-biznesie. Dziewczyna ma zaledwie 16 lat, a wzbudza zainteresowanie mediów jak mało kto. Nic w tym dziwnego, patrząc na jej instagramowy profil, możemy od razu stwierdzić, że Oliwia to kopia swojej zmarłej tragicznie mamy Ani Przybylskiej.

Dziewczyna się rozkręca i publikuje coraz więcej zdjęć. Widać, że bardzo lubi pozować i wychodzi jej to świetnie. Zamiłowanie do stania przed kamerą odziedziczyła chyba po mamie. Oliwię Bieniuk na Instagramie obserwuje ponad 90 tysięcy osób, a wśród nich znajdziemy wielu celebrytów: Natalię Siwiec, Margaret czy Barbarę Kurdej-Szatan. Każdy post młodej dziewczyny spotyka się z bardzo ciepłymi komentarzami.

Fani Ani Przybylskiej nawiązują do niesamowitego podobieństwa matki i córki: "Kopia mamy", "Czysta mama", "Jak Marylka ze Złotopolskich".

Młoda kobieta dorasta na naszych oczach, a jej zamiłowanie do pozowania i mediów społecznościowych może przerodzić się w karierę. Być może Oliwia Bieniuk pójdzie w ślady koleżanki Kai Gerber i rozpocznie pracę w modelingu. Jedno jest pewne, o córce Przybylskiej będzie jeszcze głośno, w końcu dziewczyna marzy o karierze w show-biznesie.

d3qdfks

Podziel się opinią

Share

d3qdfks

d3qdfks