Trwa ładowanie...
dzkcw15

Syn Martyniuka miał do dyspozycji krocie. Daniel M. korzystał z pieniędzy ojca

Martyniuk dał dużo swobody swojemu synowi. Zwłaszcza finansowej. Dzisiaj zbiera żniwo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Daniel M.
Daniel M. (Instagram.com)
dzkcw15

Zenek Martyniuk dysponuje ogromnym majątkiem. Król disco-polo koncertuje po całej Polsce, a za jeden występ zgarnia kilkadziesiąt tysięcy złotych. Kilka miesięcy temu pisaliśmy o tym, że organizatorzy koncertów proponują Martyniukowi od 25 do 30 tys. zł za godzinny występ.

ZOBACZ TAKŻE: Daniel M. zaprzepaści karierę ojca? "Mógłby pomyśleć o jego dorobku"

W wywiadach muzyk wyjawił, że grywa nawet 300 koncertów rocznie. Jeśli to prawda, przy stawce 25 tys. zł za koncert, Martyniuk jest w stanie zarobić w rok aż 7,5 mln zł. To oczywiście nie wszystko. Do tego dochodzą wpływy ze sprzedaży płyt, tantiemy i inne poboczne rzeczy.

dzkcw15

Zobacz: Daniel M. wydawał pieniędze przeznaczone na wypłaty dla pracowników

Nic dziwnego, że przy takim majątku Zenek Martyniuk chciał podarować synowi wszystko, co najlepsze. Muzyk wyprawił Danielowi M. wystawne wesele, a dodatkowo kupił mu samochód wart pół miliona złotych.

Jakiś zas temu Martyniuk kupił też Danielowi bar w Białymstoku. Jak widać, wsparcie finansowe syna nie wyszło mu na dobre. 29-latek korzystał z pieniędzy ojca i wydawał na przyjemności. Duża swoboda i dostęp do nieograniczonej ilości pieniędzy, przewróciły chłopakowi w głowie.

Obecnie Daniel M. ma problemy z prawem i cieszy się, że dzięki temu zyskał sławę. Zenek myśli o tym, aby wysłać syna na odwyk za granicę.

dzkcw15

Podziel się opinią

Share

dzkcw15

dzkcw15