Trwa ładowanie...
d12l2u9

Radosław Majdan wspomina ostatnią rocznicę ślubu z Małgorzatą Rozenek

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan są małżeństwem z wieloletnim stażem. Były piłkarz opublikował wzruszający post.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Radosław Majdan wspomina ostatnią rocznicę ślubu z Małgorzatą Rozenek
Radosław Majdan wspomina ostatnią rocznicę ślubu z Małgorzatą Rozenek (ONS.pl)
d12l2u9

Małgorzata Rozenek wkrótce powita na świecie swoje pierwsze dziecko ze związku z Radosławem Majdanem. Celebrycka para już nie może doczekać się, kiedy na świecie pojawi się maleństwo. Dla piłkarza to wyjątkowy moment, ponieważ to jego pierwsze dziecko w ogóle. Obecnie wychowuje wraz z Rozenek dwóch jej synów z poprzedniego małżeństwa.

ZOBACZ TAKŻE: Koronawirus. Radosław Majdan szczerze o obniżkach pensji dla piłkarzy. "Sportowcy nie mają wyjścia. Kluby przestały zarabiać"

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan są małżeństwem od ponad trzech lat, ale zaczęli się spotykać już w 2013 r. Choć ich uczucie kwitło, to oni sami przez dłuższy czas nie chcieli się nim dzielić z mediami. W końcu wzięli ślub. Na początku września 2016 r. powiedzieli sobie sakramentalne tak. Byłego piłkarza najwidoczniej wzięło na sentymenty, gdyż zaczął wspominać ostatnią rocznicę ślubu. Aby uczcić ten wyjątkowy dzień, małżeństwo wybrało się do Rzymu. Perfekcyjna Pani Domu przyznała wówczas w swojej relacji na Instagramie, że bardzo się jej spodobał ten pomysł, gdyż nigdy wcześniej nie była w stolicy Włoch.

d12l2u9

Z tej okazji Radosław Majdan postanowił opublikować zdjęcie na swoim profilu na Instagramie, w którym wspomina romantyczną wyprawę do Rzymu.

"Wspominaliśmy dzisiaj z Małgosią naszą ostatnią rocznicę i to, że wrzucając monety do fontanny, mieliśmy nadzieję tam wrócić , ale już w większym składzie. Dwa tygodnie później moja żona była już w ciąży. Jak tu nie wierzyć w legendy" - napisał sportowiec.

d12l2u9

Podziel się opinią

Share
d12l2u9
d12l2u9