Trwa ładowanie...
d6xjqnx

Rihanna o Donaldzie Trumpie: "Jest najbardziej chorym psychicznie człowiekiem w Ameryce"

Rihanna w mocnych słowach wypowiedziała się na temat Donalda Trumpa. Dodała również, że jego słowa o sierpniowej strzelaninie w El Paso są rasistowskie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rihanna o Donaldzie Trumpie: "Jest najbardziej chorym psychicznie człowiekiem w Ameryce"
Rihanna o Donaldzie Trumpie: "Jest najbardziej chorym psychicznie człowiekiem w Ameryce" (ONS.pl)
d6xjqnx

Rihanna pojawi się na okładce listopadowego wydania amerykańskiego "Vogue'a". Gwiazda porusza w nim tematy związane z muzyką, modą, a także polityką. Nie wypowiedziała się jednak zbyt pochlebnie na temat obecnego prezydenta Stanów Zjednoczonych, Donalda Trumpa.

"Najbardziej chory psychicznie człowiek w Ameryce zdaje się pełnić funkcję prezydenta" - powiedziała w rozmowie z “Vogue”.

d6xjqnx

Spytano ją również o sierpniową strzelaninę w El Paso, podczas której zginęły 22 osoby.

"Ludzie giną z broni wojennej, którą mogą kupić legalnie. To nie jest normalne. To nigdy nie powinno być normalne" - dodaje.

Gwiazda twierdzi, że sposób, w jaki prezydent Trump wypowiedział się na temat stanu psychicznego zamachowca był rasistowski.

"Został oceniony przez pryzmat koloru swojej skóry? To cios w policzek. Całkowity rasizm. Jakby to był Arab z tą samą bronią, w tym samym centrum handlowym, Trump nigdy nie powiedziałby, że to problem na tle mentalnym" - mówi piosenkarka.

d6xjqnx

Rihanna dość często atakuje Trumpa za pośrednictwem mediów społecznościowych. Szczególnie krytykuje jego politykę wobec imigrantów.

ZOBACZ TAKŻE: Gilon o Rihannie: "Fajna z niej dupeczka!

Podziel się opinią

Share

d6xjqnx

d6xjqnx