Trwa ładowanie...
d274edt
News

R.Kelly narzeka na swoje zdrowie w więzieniu. Domaga się zwolnienia

R.Kelly przebywa za kratkami od lipca 2019 r. Wokalista w ciągu ostatnich dni boryka się z problemami zdrowotnymi i prosi o wypuszczenie z celi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
R.Kelly narzeka na swoje zdrowie w więzieniu. Domaga się zwolnienia
R.Kelly narzeka na swoje zdrowie w więzieniu. Domaga się zwolnienia (Getty Images)
d274edt

R. Kelly został aresztowany w Chicago w lipcu tego roku. W przeszłości był już oskarżany o przestępstwa na tle seksualnym. Muzyk usłyszał wiele zarzutów jak m.in. zatrudnianie nieletnich dziewcząt do działalności seksualnej czy tworzenia dziecięcej pornografii.

Zagraniczny serwis TMZ donosi, że R.Kelly nie czuje się najlepiej za kratkami. Steve Greenberg, prawnik piosenkarza, twierdzi, że jego klient nie otrzymuje właściwej opieki medycznej w więzieniu. Gwiazdor ma zmagać się z takimi problemami jak drętwienie dłoni, ataki paniki czy nieleczona przepuklina. Adwokat dodaje, że z tego powodu R.Kelly powinien zostać zwolniony z aresztu, gdy nadal czeka na werdykt sędziów z Chicago i Nowego Jorku.

Greenberg powiedział w rozmowie z TMZ, że jedna z dziewczyn R.Kelly’ego, chce bardzo odwiedzić swojego partnera. Aktualnie znajduje się na liście oczekujących na wizytę.

d274edt

"Pomimo faktu, że mój klient mieszka z dwiema kobietami, tylko jedna z nich ma możliwość go odwiedzać. Po upływie 90 dni będzie mógł przepisać to prawo na drugą z partnerek" - wyjaśnia Greenberg.

ZOBACZ TAKŻE: Księżna Meghan opowiedziała o tym, jakim dzieckiem jest Archie

d274edt

Podziel się opinią

Share

d274edt

d274edt