Trwa ładowanie...
d12l2u9

R.Kelly stara się o pieniądze na pozyskanie prawnika Michaela Jacksona

R.Kelly w desperacki sposób próbuje ratować swoją sytuację. Wokalista stara się o zdobycie pieniędzy na opłacenie prawnika Michaela Jacksona.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
R.Kelly stara się o pieniądze na pozyskanie prawnika Michaela Jacksona
R.Kelly stara się o pieniądze na pozyskanie prawnika Michaela Jacksona (Getty Images)
d12l2u9

R.Kelly nieustannie boryka się z problemami z prawem. Amerykański piosenkarz był wielokrotnie oskarżany o napaści na tle seksualnym. Ostatnio usłyszał 13 zarzutów dotyczących m.in. zatrudniania nieletnich dziewcząt do działalności seksualnej czy tworzenia dziecięcej pornografii.

R.Kelly obecnie desperacko stara się o pozyskanie jednego z najlepszych prawników, Toma Mesereau. Adwokat ma na koncie wiele sukcesów, w przeszłości udało mu się wybronić Michaela Jacksona, gdy ten był oskarżony o molestowanie seksualne nieletnich. Sztab R.Kelly’ego stara się o pozyskanie potrzebnych środków finansowych ze wszystkich możliwych źródeł, by móc opłacić cenionego mecenasa.

Z ustaleń serwisu TMZ wynika, że muzykowi najwidoczniej udało się uruchomić wszystkie kontakty w branży i prawdopodobnie misja skończy się sukcesem. Jednak postawiony został jeden warunek. Pieniądze nie trafią do R.Kelly’ego, dopóki ten nie zwolni swojego obecnego adwokata, Stevena Greenberga.

d12l2u9

Jak się okazało, również wielu fanów wyraziła chęć udzielenia pomocy ulubionemu artyście.

d12l2u9

Podziel się opinią

Share
d12l2u9
d12l2u9