ycipk-3tw507

R.Kelly stara się o pieniądze na pozyskanie prawnika Michaela Jacksona

R.Kelly w desperacki sposób próbuje ratować swoją sytuację. Wokalista stara się o zdobycie pieniędzy na opłacenie prawnika Michaela Jacksona.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
R.Kelly stara się o pieniądze na pozyskanie prawnika Michaela Jacksona
R.Kelly stara się o pieniądze na pozyskanie prawnika Michaela Jacksona (Getty Images)
ycipk-3tw507

R.Kelly nieustannie boryka się z problemami z prawem. Amerykański piosenkarz był wielokrotnie oskarżany o napaści na tle seksualnym. Ostatnio usłyszał 13 zarzutów dotyczących m.in. zatrudniania nieletnich dziewcząt do działalności seksualnej czy tworzenia dziecięcej pornografii.

R.Kelly obecnie desperacko stara się o pozyskanie jednego z najlepszych prawników, Toma Mesereau. Adwokat ma na koncie wiele sukcesów, w przeszłości udało mu się wybronić Michaela Jacksona, gdy ten był oskarżony o molestowanie seksualne nieletnich. Sztab R.Kelly’ego stara się o pozyskanie potrzebnych środków finansowych ze wszystkich możliwych źródeł, by móc opłacić cenionego mecenasa.

Z ustaleń serwisu TMZ wynika, że muzykowi najwidoczniej udało się uruchomić wszystkie kontakty w branży i prawdopodobnie misja skończy się sukcesem. Jednak postawiony został jeden warunek. Pieniądze nie trafią do R.Kelly’ego, dopóki ten nie zwolni swojego obecnego adwokata, Stevena Greenberga.

ycipk-3tw507

Jak się okazało, również wielu fanów wyraziła chęć udzielenia pomocy ulubionemu artyście.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3tw507

ycipk-3tw507
ycipk-3tw507