Trwa ładowanie...
d2i65ar

Robert Górski odszedł do innej kobiety. Z byłą partnerką wciąż będzie pracować

Media rozpisują się ostatnio o zaskakującym rozstaniu Roberta Górskiego z Beatą Harasimowicz. Lider Kabaretu Moralnego Niepokoju jest szczęśliwy u boku innej kobiety, a ostatnio został ojcem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Rozstanie w prywatne, ale nie zawodowe
Rozstanie w prywatne, ale nie zawodowe (Youtube.com)
d2i65ar

Robert Górski jest jednym z najbardziej lubianych polskich komików. Niejeden raz doprowadził fanów do śmiechu. A skecze stworzone przez Kabaret Moralnego Niepokoju mają miano wręcz kultowych. Tym razem jest nieco głośniej o życiu prywatnym, a nie zawodowym gwiazdora.

ZOBACZ TAKŻE: Czym zaskoczy "Ucho Prezesa"? Zajrzyjcie za kulisy trzeciego sezonu

Przypomnijmy, że Górski był związany z Beatą Harasimowicz czyli "królową polskich kabaretów", którą spotkał na początku swojej kariery. Jak podaje "Na żywo", gdy komik dowiedział się, że mąż Harasimowicz zginął w wypadku, okazał jej mnóstwo wsparcia. Z czasem ich więź przerodziła się w coś więcej.Nigdy też nie zdecydowali się na sformalizowanie związku, a w 2018 roku ostatecznie się rozstali. Na jaw wyszło, że Górski związany jest z Moniką Sobień, z którą przywitali ostatnio na świecie córeczkę Malinę.

d2i65ar

Jak się okazuje, była partnerka Górskiego wciąż nie może pogodzić sie z rozstaniem.

- Nie spodziewałam się tego. Wierzyłam, że zawsze będziemy razem. Zmieniło się całe moje życie, ale mam nadzieję, że na lepsze. Proszę mi wybaczyć, ale szczegóły sprawy pozostawię dla siebie - czytamy w "Rewii".

Mimo rozstania wciąż pracują razem i nie zamierzają tego zmieniać.

- Są profesjonalistami i nie chcą zaprzepaścić tego, co wspólnie osiągnęli - czytamy w "Na żywo". Postawa jest godna podziwu, ponieważ wiele osób nie potrafiłoby rozdzielić w tym przypadku życia zawodowego od prywatnego.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d2i65ar

Podziel się opinią

Share
d2i65ar
d2i65ar