Trwa ładowanie...
d4jp3xd

Robert Górski się żeni. Jego partnerka jest o 14 lat młodsza

W życiu Roberta Górskiego ciąg dalszy rewolucji. W lutym lider Kabaretu Moralnego Niepokoju zaskoczył informacją, że został ojcem. Teraz planuje ślub z matką dziecka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Robert Górski zmienił całkowicie swoje życie
Robert Górski zmienił całkowicie swoje życie (East News)
d4jp3xd

Dla Roberta Górskiego będzie to pierwszy ślub. Wszystko wskazuje na to, że kabareciarz zdecyduje się na kościelną uroczystość. Nie jest tajemnicą, że gwiazdor jest zdeklarowanym katolikiem.

Para planuje pobrać się w sierpniu w Warszawie. Przyjęcie weselne ma się odbyć w hotelu na warszawskiej Pradze. Górski nie chce jednak komentować zmian w swoim życiu.

- Nie chcę komentować, możemy porozmawiać o Opolu, które prowadzę… Chcę oddzielić swoje prywatne życie… Proszę napisać, że z pewnością wszyscy znajomi „Prezesa” mówią, że jest szczęśliwy, tym bardziej, że prowadzi kabareton w Opolu… W każdym bądź razie prawdziwy prezes powinien mi zazdrościć, że się żenię i tyle. No nie mogę nic więcej powiedzieć… - powiedział w rozmowie z "Super Expressem".

d4jp3xd

Związek Górskiego i o 14 lat młodszej Moniki Sobień był sporym zaskoczeniem w środowisku kabareciarzy. Wcześniej lider Kabaretu Moralnego Niepokoju przez 10 lat był związany z reżyserką Beatą Harasimowicz. Kobieta długo nie mogła pogodzić się z odejściem ukochanego oraz faktem, że tak szybko założył rodzinę z nową partnerką.

Górski ma 4-miesięczną córkę z obecną partnerką oraz 15-letniego syna ze związku z graficzką, Katarzyną Osipowicz.

d4jp3xd

Podziel się opinią

Share
d4jp3xd
d4jp3xd