Trwa ładowanie...

Robert Górski w roli życia. Nie chce rozstawać się z córeczką

Robert Górski jest zapracowanym kabareciarzem i ojcem 7-miesięcznej Malinki. Jak łączy te dwie skrajne role? Okazuje się, że opieka nad córeczką nie sprawia mu problemów i wcale nie zrzuca wszystkich obowiązków na partnerkę.

Robert Górski w roli życia. Nie chce rozstawać się z córeczkąŹródło: East News
d4khyp0
d4khyp0

Lider Kabaretu Moralnego Niepokoju jeździ z występami po całej Polsce, co dla wielu młodych ojców oznaczałoby rozłąkę z dzieckiem. Górski ma jednak wszystko pod kontrolą i jak donosi przyjaciel kabareciarza, świetnie się odnajduje w życiowej roli.

- Jeździ wielką toyotą, a w bagażniku ma łóżeczko turystyczne i zapas pampersów, w dłuższe trasy z występami zawsze zabiera córkę i narzeczoną – czytamy w "Super Expressie". - Sam przewija małą, usypia, karmi, codziennie chodzi na spacery i odwiedza z nią lekarzy – zdradził anonimowy przyjaciel Górskiego.

Podobno Robert Górski i Monika Sobień, mama Malinki, myślą o kolejnych dzieciach. Przypomnijmy, że kabareciarz ma już 15-letniego syna z poprzedniego związku. Przed narodzinami córeczki kupił apartament na Żoliborzu nieopodal parku, który nadaje się idealnie dla rodziny z dziećmi.

Związek Górskiego i o 14 lat młodszej Moniki Sobień był sporym zaskoczeniem w środowisku kabareciarzy. Wcześniej lider Kabaretu Moralnego Niepokoju przez 10 lat był związany z reżyserką Beatą Harasimowicz. Kobieta długo nie mogła pogodzić się z odejściem ukochanego oraz faktem, że tak szybko założył rodzinę z nową partnerką.

d4khyp0

Matką jego 15-letniego syna jest graficzka Katarzyna Osipowicz.

Obejrzyj: Robert Górski o prezesie PiS. Czy lubi Jarosława Kaczyńskiego?

d4khyp0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4khyp0