Trwa ładowanie...
dvks9xx

Rodziła 3 dni. "Pielęgniarki bały się wchodzić do sali"

Camila McConaughey jest żoną popularnego aktora. W 2008 r. przyszło na świat ich pierwsze dziecko. Okazało się, że poród był dla Camili naprawdę trudny. Kobieta była tak wyczerpana, że traciła przytomność.
Share
Żona Matthew McConaughey zdradziła, że pierwsze dziecko rodziła 3 dni
Żona Matthew McConaughey zdradziła, że pierwsze dziecko rodziła 3 dniŹródło: ONS, Fot: Capital Pictures
dvks9xx

Camila McConaughey jest żoną Matthew od 2012 r. Zanim para zdecydowała się powiedzieć sakramentalne "tak", spotykali się przez 5 lat. Ich pierwsze dziecko, syn Levi, przyszedł na świat w 2008 r. Okazuje się, że poród nie poszedł zgodnie z planem Camili i Matthew.

"Rodziłam przez 3 dni" - wyznała Camila podczas rozmowy w programie "Lady Parts with Sarah Hyland". "Chcieliśmy, żeby wszystko było tak naturalne, jak to tylko możliwe. Kiedy odeszły mi wody zapytano mnie, czy podać mi środki wywołujące skurcze. Oboje odpowiedzieliśmy, że nie ma mowy" - kontynuowała modelka.

dvks9xx

Camila McConaughey rodziła 3 dni. "Pielęgniarki bały się wchodzić do sali"

Żona słynnego aktora wspominała, że "pielęgniarki bały się wchodzić do sali", w której znajdowała się ona i Matthew. "Wszystkie okna zaparowały" - dodała. Okazało się, że para poczuła się na tyle komfortowo, że puszczali muzykę, a jej mąż był nawet przez chwilę DJ-em.

Skurcze Camili rozpoczęły się dzień po przyjęciu do szpitala. "Były tak silne, że siedziałam na bujanym fotelu, próbując oddychać, a później dosłownie traciłam przytomność z wyczerpania. Wszystko dlatego, że trwało to tak długo" - zdradziła żona Matthew McConaughey.

'Lady Parts' Exclusive Clip: Camila Alves McConaughey Shares Her First Birth Story

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dvks9xx

Podziel się opinią

Share
dvks9xx
dvks9xx