Trwa ładowanie...

Rodzina królewska walczy z hejtem. W ten sposób staje w obronie Meghan

Hejt istniał w sieci zawsze, nie jest obcy nawet brytyjskiej rodzinie królewskiej. W ostatnim czasie zauważono jednak jego natężenie, szczególnie wobec księżnej Meghan. Monarchia postanowiła walczyć z nienawiścią. Na Twitterze Pałacu Buckingham pojawił się "kodeks kontaktów z rodziną królewską".

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Rodzina królewska walczy z hejtem. W ten sposób staje w obronie MeghanŹródło: East News
d3qwc7j
d3qwc7j

Monarchia ma w swoich niepisanych zasadach zakaz komentowania informacji, jakie pojawiają się na jej temat. Nie reaguje zatem na bieżąco na medialne doniesienia o swojej nowej członkini księżnej Meghan. Nie zamierza jednak przyglądać się obojętnie atakom na żonę księcia Harry'ego. Mówi się, że to właśnie Meghan była najważniejszym powodem, dla którego powstał kodeks interakcji z rodziną królewską w mediach społecznościowych.

4 marca na oficjalnej stronie brytyjskiej monarchii oraz na jej koncie na Twitterze pojawiło się oficjalne oświadczenie.

"Prosimy, aby każdy, kto angażuje się w interakcje na naszych kanałach w mediach społecznościowych, okazywał uprzejmość, życzliwość i szacunek dla wszystkich ich członków" - czytamy.

Obserwatorzy kont "royalsów" na Twitterze, Facebooku i Instagramie muszą pamiętać, że komentarze, które tam zostawiają nie powinny "zawierać spamu, zniesławiać, grozić, oszukiwać innych, być obsceniczne, obraźliwe, nienawistne, podżegające, czy też propagujące materiały o wyraźnym podłożu seksualnym, naruszać jakichkolwiek warunków platformy mediów społecznościowych, być nieaktualne, niezrozumiałe, zawierać jakichkolwiek reklam lub promować jakichkolwiek usług".

Nie ma również zgody na promowanie dyskryminacji ze względu na rasę, płeć, religię, narodowość, niepełnosprawność, orientację seksualną czy wiek.

d3qwc7j

W przypadku nieprzestrzegania tych zasad rodzina królewska będzie miała prawo usuwać komentarze, blokować użytkowników, a w skrajnych przypadkach zawiadamiać odpowiednie organy ścigania.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3qwc7j
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3qwc7j