Trwa ładowanie...

Royal baby Meghan i Harry'ego: Wiemy, jak będzie wyglądać królewski potomek

Na punkcie małego księcia oszalał cały świat. Głośno było o nim jeszcze na długo przed narodzinami. Teraz, kiedy jeszcze go nie widzieliśmy, eksperci silą się na to, żeby chociaż w jakimś stopniu przewidzieć, do którego z rodziców będzie najbardziej podobny.

Royal baby Meghan i Harry'ego: Wiemy, jak będzie wyglądać królewski potomekŹródło: Forum
d186rbd

Narodziny pierwszego royal baby Meghan i Harry'ego były ostatnio najważniejszym wydarzeniem na brytyjskim dworze. Nowo narodzony mały książę jest dopiero siódmy w kolejce do tronu. Dlatego królewska etykieta jest bardziej pobłażliwa dla księcia Harry'ego, który w przeszłości nie stronił od imprez i używek oraz wobec jego żony - amerykańskiej aktorki.

To niewątpliwie jedna z najbardziej emocjonujących par na królewskim dworze. Nic więc dziwnego, że narodziny ich potomka wywołały tak silne emocje. Kiedy dziecko jest już na świecie, eksperci zastanawiają się, jak będzie wyglądał mały książę.

ZOBACZ TAKŻE: "W łóżku z Oskarem". Manuela po latach spotkała się z Wielkim Bratem

Anna Szatybełko, reporterka Super Stacji postanowiła podejść do tego tematu od strony naukowej. I choć prasa kolorowa co rusz plotkowała, jak będzie wyglądało royal baby, nie warto wierzyć w te domysły, jeżeli można sugerować się genetyką.

d186rbd

Co ciekawe, choć Meghan jest mulatką, dziecko nie musi mieć ciemnej skóry.

- Dominujące są geny osoby ciemnoskórej, jednak biorąc pod uwagę dość duże wymieszanie genów zwłaszcza w rodzinie księżnej, myślę, że te białe geny będą w stanie się ujawnić - uznała dr Oliwia Zegrocka-Stendel, biochemik z warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

- Typuję, że nowo narodzony książę będzie miał rysy negroidalne i cerę anglosaską, cechującą się jasna karnacją, włosy blond w lekkim odcieniu rudawym - dodała.

Jak zauważyła Anna Szatybełko w swoim reportażu, bukmacherzy przez ostatnich 9 miesięcy obstawiali również jakie imię otrzyma syn Meghan i Harry'ego. Najczęściej typowane imiona to m.in.: Artur, Charles i Albert.

d186rbd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d186rbd