Trwa ładowanie...

Wyzywające zdjęcie. Rozebrała się na autostradzie i stanęła bokiem

"Improwizowana sesja na autostradzie. Pustynia Palm Springs. Po co niszczyć świetny strój topem?" - pisze Selma Blair. Chora na stwardnienie rozsiane aktorka opublikowała na Instagramie bardzo odważne zdjęcie.

Selma Bleir rozebrała się na autostradzie Selma Bleir rozebrała się na autostradzie Źródło: Getty Images
d4a4kgw
d4a4kgw

Jeszcze do niedawna o Selmie Blair mówiło się w kontekście kolejnych ról czy zdjęć ze ścianek. Jednak wszystko zmieniło się w 2018 r., kiedy aktorka wyznała, że od lat choruje na stwardnienie rozsiane. Okazało się, że postawienie trafnej diagnozy zajęło lekarzom dużo czasu, co odbiło się na jej karierze i życiu prywatnym. Ale mimo fatalnych rokowań 48-letnia aktorka nie zamierza się poddawać. Otwarcie mówi o chorobie, udziela mocnych wywiadów, relacjonuje poszczególne etapy terapii.

Dzięki social mediom Selma Blair pokazuje, jak wygląda rzeczywistość osoby chorej na stwardnienie rozsiane, dzieli się swoimi radościami i pozytywnym przesłaniem. A także kolejnymi zdjęciami.

Skandale 2020. O nich było naprawdę głośno

Tym razem na jej Instagramie pojawiła się dość odważna fotka. Blair pozuje na niej ubrana jedynie w spodnie, jedną ręka zasłaniając biust, a w drugiej unosząc laskę, z którą od pewnego czasu się nie rozstaje.

d4a4kgw

"Improwizowana sesja na autostradzie. Pustynia Palm Springs. Nowe spodnie Wyllis. Po co niszczyć świetny strój topem?" - pisze Selma Blair.

Fani aktorki na pewno cieszą się, że aktorce dopisuje humor. Trzeba bowiem pamiętać, że jej choroba będzie postępować, a w życiu gwiazdy "Hellboya" zdarzają się też gorsze momenty. A taką właśnie chwilę uwiecznili niedawno paparazzi, kiedy sfotografowali Blair w momencie załamania nerwowego, kiedy wybuchła płaczem w swoim aucie.

d4a4kgw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4a4kgw