Trwa ładowanie...

Poród gwiazdy wywoła poruszenie. Na jak długo Rozenek-Majdan zniknie z TVN?

Termin porodu Małgorzaty Rozenek-Majdan jest coraz bliżej. Stacja TVN wydała specjalne oświadczenie, w którym porusza temat zniknięcia gwiazdy z anteny.

Share
Poród gwiazdy wywoła poruszenie. Na jak długo Rozenek-Majdan zniknie z TVN?Źródło: ONS
d27w8dv

Małgorzata Rozenek-Majdan jest obecnie w trzeciej ciąży. Znana gwiazda chętnie dzieli się faktami ze swojego życia prywatnego. Ostatnio przyznała, że obawia się porodu w czasie pandemii i szuka uspokojenia wśród matek, które niedawno urodziły. Pierwsze miesiące po narodzinach dziecka celebrytka planuje spędzić wyłącznie z najbliższą rodziną, zamierza jednak wrócić jak najszybciej do zawodowych obowiązków.

ZOBACZ TAKŻE: Małgorzata Rozenek uderza w PiS: "Nasze prawa są sukcesywnie odbierane"

Pozostaje zatem pytanie - co dalej z "Projekt Lady"? Zdjęcia do programu miały rozpocząć się w kwietniu, z powodu pandemii koronawirusa zdecydowano się jednak przesunąć je na sierpień. Rozenek-Majdan z całą pewnością nie zamierza rezygnować z udziału w show TVN.

d27w8dv

- Program "Projekt Lady" jest dla mnie ważny i mam nadzieję, że nowe okoliczności pozwolą mi go poprowadzić - wyznała w rozmowie z "Party".

Na szczęście stacja TVN zrobi wszystko, co w jej mocy, by umożliwić celebrytce udział w programie.

- Zależy nam, aby "Projekt Lady" pojawił się w ramówce stacji. A ostatnie tygodnie pokazują, że dzięki nowoczesnej technologii możemy realizować program nawet w tak wyjątkowych okolicznościach - powiedziała Joanna Górka, dyrektor działu PR TVN.

Miejmy zatem nadzieję, że Małgorzata Rozenek-Majdan nie zdecyduje się na dłuższy urlop macierzyński.

d27w8dv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d27w8dv