Trwa ładowanie...

Roześmiana Agnieszka Woźniak-Starak. Wraca do formy po traumatycznych przeżyciach

Agnieszka Woźniak-Starak ostatnio wiele przeszła. W sierpniu zaginął jej mąż. Po kilku dniach poszukiwań odnaleziono jego ciało. Dziennikarka jest w żałobie, ale powoli wraca do dobrej formy psychicznej.

Roześmiana Agnieszka Woźniak-Starak. Wraca do formy po traumatycznych przeżyciachŹródło: ONS.pl
d198swd

Agnieszka Woźniak-Starak była szczęśliwą małżonką, świetnie radziła sobie w pracy zawodowej - miała wszystko. Z dnia na dzień jej świat runął. Piotr Woźniak-Starak zginął w wypadku na jeziorze. Dziennikarka wpadła w rozpacz i, co zrozumiałe, zrezygnowała z obowiązków zawodowych. Od tamtego tragicznego czasu minęło kilka miesięcy. Na szczęście wygląda na to, że Woźniak-Starak ma się coraz lepiej - znów potrafi się cieszyć życiem, śmiać.

Gwiazda telewizji ostatnie tygodnie spędziła w górach. Tam zaszyła się ze znajomymi, odpoczywała. Ostatnio jedna z jej przyjaciółek umieściła na swoim instagramowym profilu zdjęcie, które na pewno spodoba się fanom Woźniak-Starak. Widać na nim dziennikarkę ubraną w strój narciarski. Fotkę zrobiono akurat wtedy, gdy szeroko się roześmiała. Miejmy nadzieję, że to zwiastuje zmiany na lepsze.

Nieśmiałe uśmiechy Agnieszki Woźniak-Starak na premierze "Ukrytej gry"

Od śmierci Woźniaka-Staraka minęło pięć miesięcy. Być może wdowa po producencie niebawem zdecyduje się na powrót do zawodu? Wielbiciele Agnieszki na pewno na to czekają.

d198swd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d198swd