Trwa ładowanie...
d3us6ki

Roześmiana Agnieszka Woźniak-Starak. Wraca do formy po traumatycznych przeżyciach

Agnieszka Woźniak-Starak ostatnio wiele przeszła. W sierpniu zaginął jej mąż. Po kilku dniach poszukiwań odnaleziono jego ciało. Dziennikarka jest w żałobie, ale powoli wraca do dobrej formy psychicznej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka Woźniak-Starak jest w żałobie po mężu
Agnieszka Woźniak-Starak jest w żałobie po mężu (ONS.pl)
d3us6ki

Agnieszka Woźniak-Starak była szczęśliwą małżonką, świetnie radziła sobie w pracy zawodowej - miała wszystko. Z dnia na dzień jej świat runął. Piotr Woźniak-Starak zginął w wypadku na jeziorze. Dziennikarka wpadła w rozpacz i, co zrozumiałe, zrezygnowała z obowiązków zawodowych. Od tamtego tragicznego czasu minęło kilka miesięcy. Na szczęście wygląda na to, że Woźniak-Starak ma się coraz lepiej - znów potrafi się cieszyć życiem, śmiać.

Gwiazda telewizji ostatnie tygodnie spędziła w górach. Tam zaszyła się ze znajomymi, odpoczywała. Ostatnio jedna z jej przyjaciółek umieściła na swoim instagramowym profilu zdjęcie, które na pewno spodoba się fanom Woźniak-Starak. Widać na nim dziennikarkę ubraną w strój narciarski. Fotkę zrobiono akurat wtedy, gdy szeroko się roześmiała. Miejmy nadzieję, że to zwiastuje zmiany na lepsze.

Nieśmiałe uśmiechy Agnieszki Woźniak-Starak na premierze "Ukrytej gry"

d3us6ki

Od śmierci Woźniaka-Staraka minęło pięć miesięcy. Być może wdowa po producencie niebawem zdecyduje się na powrót do zawodu? Wielbiciele Agnieszki na pewno na to czekają.

d3us6ki

Podziel się opinią

Share

d3us6ki

d3us6ki
d3us6ki