Trwa ładowanie...

Rozmowy między Harrym a resztą rodziny przerwane. Powodem "przecieki"

Kolorowa prasa wciąż żyje relacjami w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Ponoć pogrzeb nestora rodu księcia Filipa niewiele pomógł. Rozmowy zostały przerwane.

Share
Informacje o rozejmie braci okazały się przedwczesne
Informacje o rozejmie braci okazały się przedwczesneŹródło: Anadolu Agency via Getty Images, fot: Anadolu Agency
d2x0bl9

Jak podaje serwis PageSix, rozmowy pomiędzy Harrym i starszymi członkami rodziny królewskiej ugrzęzły w martwym punkcie. Powód? Ciągłe przecieki "ze strony Susseksów".

Przykładem takiego przecieku miał być artykuł w magazynie "People", który doniósł, że Meghan rozmawiała przez telefon z królową Elżbietą.

Biograf Harry'ego i Meghan Omid Scobie, powiedział, że podczas spotkania braci na pogrzebie zostały przełamane lody, ale od tamtej pory nie doszło do żadnych poważnych, znaczących rozmów.

d2x0bl9

Koleją szansą na naprawę relacji braci miało być upamiętnienie 60. rocznicy urodzin ich matki. Jedak wszystko wskazuje na to, że Harry nie pojawi się wtedy w ojczyźnie. Mówi się, że zraził się chłodnym przyjęciem ze strony starszych członków rodziny i już nie chce wracać.

Pewnie nie bez znaczenia jest fakt, że za kilka miesięcy Meghan ma urodzić drugie dziecko, więc Harry'emu wyjątkowo ciężko będzie wyjechać ze Stanów.

Pogrzeb księcia Filipa był niezwykle poruszający. To koniec pewnej epoki

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2x0bl9

Podziel się opinią

Share
d2x0bl9
d2x0bl9