Trwa ładowanie...
d10xjgv
News

Rozwód Agaty Kuleszy. Aktorka ma mocne wsparcie

Agata Kulesza zmaga się z rodzinnym dramatem. Na szczęście w tych trudnych chwilach ma na kogo liczyć.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Katarzyna Nosowska i Agata Kulesza znają się od czasów podstawówki
Katarzyna Nosowska i Agata Kulesza znają się od czasów podstawówki (East News)
d10xjgv

W kwietniu odbędzie się kolejna rozprawa rozwodowa Agaty Kuleszy i jej męża. Oboje wnioskują o rozwód z orzeczeniem winy, więc pewnie jeszcze nie raz spotkają się w sądzie. Dla Kuleszy to trudny czas. Zważywszy, że Marcin był nie tylko jej partnerem, ale też przyjacielem i podporą – co często podkreślała w wywiadach. Na szczęście Kulesza nie została pozostawiona sama sobie. Oczywiście ma wsparcie rodziny, ale też przyjaciółek. Które, jak pisze "Dobry Tydzień", stanęły za nią murem. Mowa tu przede wszystkim o Kasi Nosowskiej, z którą Agata Kulesza zna się od czasów podstawówki.

ZOBACZ TEŻ: Agata Kulesza zagrała alkoholiczkę w filmie "Zabawa zabawa":

Wokalistka Hey też od dla lat zmagała się z problemami osobistym. Doskonale więc wie, przez co przechodzi koleżanka. Choć Nosowska od lat zna i Agatę, i jej męża, to w konflikcie małżonków bez wahania wybrała stronę Kuleszy. Z tego powodu mąż aktorki ma do niej pretensje - o czym napisał na Facebooku.

d10xjgv

CZYTAJ TEŻ: Rozwód Agaty Kuleszy. Mąż aktorki udostępnił dokumenty i ich prywatną rozmowę.

"Dobry Tydzień" pisze też, że oprócz Nosowskiej aktorkę wspierają też Iza Kuna, Agata Buzek i Agnieszka Suchora.

Agata Kulesza i jej mąż pobrali się w 2006 r. po 10 latach znajomości. Ale od kilku lat w małżeństwie popularnej aktorki i operatora nie działo się najlepiej.

Agata Kulesza wystąpiła o wszczęcie procedury Niebieskiej Karty. Zakłada się ją, gdy w rodzinie dochodzi od przemocy domowej.

d10xjgv

Kulesza wniosła do sądu pozew o rozwód z orzeczeniem o winie męża. Ten nie pozostał jej dłużny i wniósł pozew o orzeczenie o jej winie. Utrzymuje w nim, że jest ofiarą wieloletniego molestowania moralnego.

Na razie odbyły się dwie rozprawy. W kwietniu będzie trzecia.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d10xjgv

Podziel się opinią

Share
d10xjgv
d10xjgv