Rusin odpowiada Lis i pokazuje nagranie z "prawdziwą przyjaciółką"

Hanna Lis postanowiła na swoim profilu instagramowym dopiec Kindze Rusin. Na odpowiedź dziennikarki "Dzień Dobry TVN" nie trzeba było długo czekać.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kinga Rusin
Kinga Rusin (ONS.pl)

Lis zamieściła na Instagramie zdjęcie z papieżem Janem Pawłem II, dla którego śpiewała w Watykanie jako mała dziewczynka. Jedna z fanek postanowiła skomentować fotografię i napisała (zachowano oryginalną pisownię): - Pani Haniu jest coś czego Pani nie zazdroszczę a mianowicie męża najlepszej przyjaciółki!
Prowadząca "Bez planu" skomentowała jej słowa i zaatakowała Kingę. - Żadna "przyjaciółka", a tym bardziej "najlepsza" - odparła.

Kinga Rusin w subtelny sposób odpowiedziała dawnej znajomej. Na jej profilu instagramowym pojawił się filmik z Karoliną Ferenstein-Kraśko. Przyjaciółki wybrały się na wspólną przejażdżkę konną.
- Chwila spokoju i czas tylko dla nas żeby się zrelaksować, nagadać i pogalopować! Z moją mistrzynią i przyjaciółką @karolinaferenstein_krasko. "That's what friends are for", real friends... - napisała Rusin.

Słowa "to właśnie po to są przyjaciele, prawdziwi przyjaciele" spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem. Doceniła je m.in. najstarsza córka dziennikarki - Iga Lis.

Kinga Rusin dobrze zrobiła odpowiadając na zaczepki Hanny Lis?

ZOBACZ TAKŻE:

East News
Podziel się
Instagram.com
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.