Trwa ładowanie...
d46ya4e

Sara Boruc opublikowała rodzinne zdjęcie. W komentarzach burza

Dzień Ojca był doskonałym momentem, by podzielić się rodzinnymi kadrami. Profile gwiazd wręcz zalały zdjęcia z ojcami. Sara Boruc również postanowiła podzielić się rodzinnym kadrem. Jednak w komentarzach wywiązała się dyskusja na temat dziecka sportowca z poprzedniego związku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sara Boruc
Sara Boruc (East News)
d46ya4e

Sara Boruc jest żoną piłkarza, Artura Boruca. Mają wspaniałą dużą rodzinę. Aktualnie wyjachali na wakacje z okazji rocznicy ślubu. Razem wypoczywają na Mykonos, gdzie mogą cieszyć się wspólnie przeżytym czasem.

ZOBACZ TAKŻE:Luksusowe wakacje Lewandowskich i Szczęsnych. "To jedna wielka sesja zdjęciowa" (KLIKA PUDELKA)

Na zdjęciu pozuje Sara, Artur oraz trójka dzieci. Dociekliwi internauci zaczęli dopytywać o syna z poprzedniego związku sportowca.

d46ya4e

"Piękna 5, ale szkoda, że zawsze bez drugiego synka Artura Boruca" - widnieje komentarz. Sara Boruc nie przeszła obojętnie obok tych komentarzy i postanowiła szybko odpowiedzieć.

"Też nam przykro, od 11 lat walczymy z matką" - odpowiedziała Boruc. "Nie mamy z nim żadnego kontaktu, niestety. Artur od urodzenia widział go może pięć razy. Wszystko za sprawą mamy chłopca, która zadbała o to, by nie poznał taty ani sióstr..." - Sara zamieściła komentarz, który następnie zniknął z sieci.

Dyskusja toczyła się dalej. Sara Boruc wyznała, że poprzednia partnerka piłkarza utrudnia kontakty, w związku z tym jest problem z regularnymi widzeniami, które są sztywno wyznaczone.

Dociekliwość internautów prowadzi czasami do tego, że gwiazdy wyjawiają przykre strony swojego życia prywtanego. Jak widać, nie zawsze jest kolorowo.

d46ya4e

Podziel się opinią

Share

d46ya4e

d46ya4e