Trwa ładowanie...
d3uw1jw

Sara Chmiel, wokalistka Łez, jest w ciąży. Gromee zostanie ojcem

Baby boom w rodzimym show-biznesie trwa w najlepsze. Do grona szczęśliwych przyszłych rodziców dołączyli Sara Chmiel i Andrzej "Gromee" Gromala. Wokalistka pochwaliła się tą radosną nowiną na Instagramie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Wkrótce rodzina Sary Chmiel i Andrzeja Gromali się powiększy
Wkrótce rodzina Sary Chmiel i Andrzeja Gromali się powiększy (Instagram.com)
d3uw1jw

W kwietniu br. Sara Chmiel i Gromee stanęli na ślubnym kobiercu. Wszystko odbyło się w tajemnicy przed mediami. W uroczystości wzięli udział tylko najbliżsi nowożeńców, a skromne wesele odbyło się w jednej z małych miejscowości w górach - bez udziału sławnych gości. Widać, że para robi wszystko, by chronić swoje życie prywatne.

Tak jak w przypadku ślubu, tak i teraz - informacja o tym, że małżonkowie spodziewają się dziecka, wyszła na jaw dopiero teraz, gdy wokalistka oznajmiła na Instagramie tę radosną nowinę. Jak spekulują plotkarskie media, muzycy zostaną rodzicami już na przełomie października i listopada. To by oznaczało, że Sara jest już w 7. miesiącu ciąży.

Zdjęcie, na którym liderka zespołu Łzy pozuje z widocznie zaokrąglonym brzuszkiem, zyskało prawie 2 tys. polubień. Pod postem nie brakuje też gratulacji od fanów i komplementów pod adresem przyszłej mamy. My również życzymy wszystkiego dobrego!

d3uw1jw
icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3uw1jw

Podziel się opinią

Share
d3uw1jw
d3uw1jw