Trwa ładowanie...
d4e8amk

Sarah Brightman zaprasza na koncert w Warszawie. Zobacz wideo

Nie tylko polscy fani Sarah Brightman nie mogą doczekać jej występu 6 listopada 2019 r. na hali COS Torwar. Okazuje się, że sama artystka jest również bardzo podekscytowana i nagrała specjalne zaproszenie dla swoich fanów. Co więcej... próbuje swoich sił w języku polskim!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sarah Brightman wkrótce odwiedzi Warszawę
Sarah Brightman wkrótce odwiedzi Warszawę (Materiały prasowe)
d4e8amk

Sarah Brightman jest najpopularniejszą, najlepiej sprzedającym się sopranem na świecie. Określana mianem pioniera stylu muzyki classical crossover słynie z ponad trzyoktawowego głosu. To jedyna na świecie artystka, która jednocześnie osiągnęła najwyższe noty na listach przebojów Billboardu i muzyki klasycznej.

Jej głos rozbrzmiewa w teatrach, arenach, katedrach, centrach światowego dziedzictwa i stadionach olimpijskich na całym świecie!

Zobacz wideo:

Swoją twórczością Sarah Brightman wykracza poza określony gatunek muzyczny, jednocząc wiele inspiracji i wpływów w unikalny dźwięk i wizję. Dziś pozostaje wśród najbardziej znanych wykonawców na świecie, a sprzedaż jej płyt sięgnęła 30 milionów sztuk, za które otrzymała ponad 180 złotych i platynowych nagród w ponad 40 krajach.

d4e8amk

O jej pięknym głosie mogła się przekonać po raz pierwszy polska publiczność podczas wydarzenia Royal Christmas Gala, którego była główną bohaterką w grudniu zeszłego roku w Łodzi.

Zobacz też: Sarah Brightman: Polska jest jej bliska

Koncert Sarah Brightman odbędzie się 6 listopada 2019 roku w COS Torwar w Warszawie. Bilety dostępne na: www.prestigemjm.

Organizatorem jest agencja Prestige MJM.

Zobacz też: Sarah Brightman: Gdzie zaśpiewa?

d4e8amk

Podziel się opinią

Share
d4e8amk
d4e8amk