Trwa ładowanie...

Sarah Brightman zaprasza na koncert w Warszawie. Zobacz wideo

Nie tylko polscy fani Sarah Brightman nie mogą doczekać jej występu 6 listopada 2019 r. na hali COS Torwar. Okazuje się, że sama artystka jest również bardzo podekscytowana i nagrała specjalne zaproszenie dla swoich fanów. Co więcej... próbuje swoich sił w języku polskim!

Sarah Brightman zaprasza na koncert w Warszawie. Zobacz wideoŹródło: Materiały prasowe
d2m5y4w

Sarah Brightman jest najpopularniejszą, najlepiej sprzedającym się sopranem na świecie. Określana mianem pioniera stylu muzyki classical crossover słynie z ponad trzyoktawowego głosu. To jedyna na świecie artystka, która jednocześnie osiągnęła najwyższe noty na listach przebojów Billboardu i muzyki klasycznej.

Jej głos rozbrzmiewa w teatrach, arenach, katedrach, centrach światowego dziedzictwa i stadionach olimpijskich na całym świecie!

Zobacz wideo:

Swoją twórczością Sarah Brightman wykracza poza określony gatunek muzyczny, jednocząc wiele inspiracji i wpływów w unikalny dźwięk i wizję. Dziś pozostaje wśród najbardziej znanych wykonawców na świecie, a sprzedaż jej płyt sięgnęła 30 milionów sztuk, za które otrzymała ponad 180 złotych i platynowych nagród w ponad 40 krajach.

d2m5y4w

O jej pięknym głosie mogła się przekonać po raz pierwszy polska publiczność podczas wydarzenia Royal Christmas Gala, którego była główną bohaterką w grudniu zeszłego roku w Łodzi.

Koncert Sarah Brightman odbędzie się 6 listopada 2019 roku w COS Torwar w Warszawie. Bilety dostępne na: www.prestigemjm.

Organizatorem jest agencja Prestige MJM.

d2m5y4w
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2m5y4w