Trwa ładowanie...

Sebastian Karpiel-Bułecka pozuje na motocyklu. Jego strój jest dośc nietypowy

Sebastian Karpiel-Bułecka opublikował zdjęcie, na którym zapozował na motocyklu. Paulina Krupińska nie mogła się powstrzymać od komentarza.

Share
Sebastian Karpiel-Bułecka pozuje na motocyklu. Jego strój jest dośc nietypowy
Źródło: Instagram @pkrupinska
d2843l2

W ostatnich miesiącach Sebastian Karpiel-Bułecka po raz kolejny daje o sobie znać. Muzyk został nominowany do udziału w #Hot16Challenge2 przez samego prezydenta Polski, Andrzeja Dudę. Wszyscy myśleli, że artysta odpuści i nie nagra swojej zwrotki. Ostatecznie wrzucił wideo, ale słowem nie wspomniał ani o polityce, ani tym bardziej o prezydencie.

ZOBACZ TAKŻE: Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka nie zamieszkają w górach

Dodatkowo pojawiły się zmiany w życiu prywatnym. Na początku marca wyszło na jaw, że Sebastian Karpiel-Bułecka i jego żona będą musieli ułożyć swoje życie na nowo. Paulina Krupińska otrzymała bowiem pracę w "Dzień Dobry TVN". Małżeństwo miało plany, by przenieść się wraz z dziećmi na Podhale. Nowa posada modelki przyczyniła się do tego, że marzenia o przeprowadzce będą musiały jeszcze trochę poczekać.

d2843l2

Sebastian Karpiel-Bułecka jest jednak cały czas góralem z krwi i kości, dlatego nikogo nie powinno dziwić jego najnowsze zdjęcie na Instagramie. Muzyk zapozował bowiem na motocyklu w tradycyjnym góralskim stroju. Fakt ten nie umknął Paulinie Krupińskiej, która postanowiła skomentować zamieszczoną fotografię.

"Strój odświętny, a motor niezbyt. Trza go wymyć" - zażartowała żona muzyka.

d2843l2

Podziel się opinią

Share
d2843l2
d2843l2