Trwa ładowanie...
d8j0lhh

Selma Blair z humorem walczy z stwardnieniem rozsianym. Jej zdjęcia robią furorę

Selma Blair pomimo ciężkiej choroby nie przestaje być aktywna. Swoimi odważnymi zdjęciami na Instagramie wspiera osoby, tak jak ona, cierpiące na stwardnienie rozsiane.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Selma Blair choruje na stwardnienie rozsiane.
Selma Blair choruje na stwardnienie rozsiane. (Instagram.com, Fot: Instagram)
d8j0lhh

Amerykańska aktorka, znana z ról w "Legalnej blondynce" i "Szkole uwodzenia", od roku zmaga się z poważną chorobą. Przez blisko 15 lat odczuwała różne objawy, ale dopiero ich nasilenie, doprowadziło w zeszłym roku do diagnozy.

W wyniku leczenia Selma Blair straciła włosy i poruszała się o lasce lub chodziku.Wygląda na to, że powoli powraca do sił, bo jest już w stanie poruszać się na własnych nogach.
Zobacz też: Julia Wróblewska opowiada o terapii: "Ta choroba jest jak wirus"

Otuchy dodaje jej fakt, że wciąż pracuje w zawodzie. Mimo że ostrzega producentów, iż często upuszcza rzeczy i przewraca się z wysiłku. Niedawno zagrała w serialu Netflixa "Another Life". Otrzymuje też mnóstwo wsparcia od fanów, którzy śledzą jej aktywność na Instagramie.

Aktorka swoimi zdjęciami dodaje odwagi innym chorym. Selma Blair pokazała pobyt w szpitalu i ogolenie głowy na łyso. Jej ostatnie fotografie świadczą o tym, że ma do siebie dystans i lubi swoją kobiecość.

W leczeniu wspiera ją partner David Price oraz 8-letni syn Arthur. W przyszłym roku zobaczymy aktorkę w kontynuacji ekranizacji romansowego bestsellera "After".

d8j0lhh

Podziel się opinią

Share
d8j0lhh
d8j0lhh