Trwa ładowanie...
d1byi5o

Siostra Meghan Markle w końcu przeprosiła. Oczywiście w telewizji

Nikt tak nie napsuł krwi Meghan Markle jak jej własna rodzina, a w szczególności przyrodnia siostra. Teraz Samantha Markle postanowiła naprawić swoje błędy w specyficzny sposób. Przyleciała do Londynu i udzieliła kolejnego wywiadu w telewizji. Ma nadzieję, że właśnie to uzdrowi jej relacje z księżną Meghan.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Meghan jeszcze nigdy nie odniosła się publicznie do zaczepek swojej rodziny
Meghan jeszcze nigdy nie odniosła się publicznie do zaczepek swojej rodziny (East News)
d1byi5o

Odkąd Harry ogłosił swoje zaręczyny z Meghan, rodzina Markle robiła wszystko, by zaszkodzić ukochanej księcia. Ataki ojca i przyrodniej siostry przybrały na sile przed ślubem pary, na który przyszła księżna postanowiła zaprosić tylko rodziców. Thomas Markle miał ją nawet poprowadzić do ołtarza, ale po tym, jak sprzedał zdjęcia z przymiarek garnituru do tabloidu i coraz częściej udzielał się medialnie, zrezygnowano z jego przyjazdu, tłumacząc to złym stanem zdrowia mężczyzny.

Samantha Markle długo nie mogła pogodzić się z brakiem zaproszenia na królewski ślub, czego dała wyraz w mediach. Odradzała Harry'emu poślubienia Meghan, sprzedawała jej prywatne zdjęcia z przeszłości, obwiniała za chorobę taty i oczerniała w licznych wywiadach.

d1byi5o

Księżna nigdy nie zareagowała na zaczepki ze strony rodziny. Trudno się spodziewać zatem, by zechciała odpowiedzieć na publiczne przeprosiny swojej siostry. Samantha przyleciała z USA do Londynu i swoje pierwsze kroki skierowała do telewizji. W wywiadzie dla "Jeremy Vine show" wyraziła nadzieję na pogodzenie się z Meghan.

- Wiele rzeczy wymknęło się spod kontroli. Nikt tego nie chciał. Myślę, że byliśmy zranieni brakiem zaproszenia na wesele. Pewnie te uczucia udałoby się zdławić w zarodku, gdybyśmy zostali włączeni w przygotowania. A tak zadziałał efekt kuli śnieżnej. To nie znaczy, że kochamy się mniej. Myślę, że nawet w rodzinach dzieją się takie rzeczy, gdy jej członkowie są zranieni. Chciałabym przeprosić i powiedzieć, że żałuję. Mam nadzieję, że jesteśmy to w stanie naprawić - wyznała.

Oryginalne przeprosiny w stylu Samanthy. Myślicie, że coś nimi wskóra?

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d1byi5o

Podziel się opinią

Share

d1byi5o

d1byi5o